wtorek, 7 czerwca 2022 14:13

Loty z Krakowa - gdzie szukać biletów?

Autor Artykuł sponsorowany
Loty z Krakowa - gdzie szukać biletów?

Organizacja podróży to spore wyzwanie finansowe oraz logistyczne. Niejednokrotnie jednym z największych wydatków jest zakup biletu lotniczego. To dlatego wielu podróżnych zastanawia się nad tym, jak i gdzie szukać najlepszych okazji cenowych jeśli chodzi o połączenia lotnicze. Przyjrzyjmy się temu bliżej na przykładzie wylotów z Krakowa.

Loty z Krakowa - gdzie szukać biletów?

Samolot stał się świetną alternatywą dla podróży samochodem, pociągiem czy autokarem. Jest to niezwykle bezpieczne, wygodne i szybkie rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób. Jednym z minusów na wielu kierunkach pozostaje wysoka cena biletów. Na szczęście i z tym można sobie poradzić. W jaki konkretnie sposób? Spróbujmy rozwiać wszelkie wątpliwości!

Jak tanio podróżować z Krakowa?

Znalezienie tanich lotów do miejsc, które znajdują się w centrum naszego zainteresowania, nie jest tak trudne, jak się wstępnie wydaje. Wielu podróżnych z poszukiwania największych cenowych okazji uczyniło już sposób na zaoszczędzenie sporych sum, które następnie można przeznaczyć na przykład na lepszy nocleg czy różne atrakcje. W kontekście rezerwacji tanich połączeń lotniczych warto zdać sobie sprawę z tego, że im wcześniej zaplanujemy podróż tym lepiej. Oczywiście, zdarzają się interesujące oferty last minute, ale o rozsądniejszym wyjściem jest po prostu zarezerwowanie lotu z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dotyczy to także krakowskich Balic, które zapewniają szeroki wybór jeśli chodzi o podróżowanie.

Gdzie szukać tanich biletów lotniczych?

Tanie loty z Krakowa można zarezerwować oczywiście online, ale przed poszukiwaniami trzeba dokładnie określić cel podróży, a także dokładną datę. Następnie można skorzystać z wyszukiwarki eSky.pl, gdzie w jednym miejscu zgromadzone są aktualne oferty wszystkich linii lotniczych. Nie trzeba więc wchodzić na stronę każdego przewoźnika i godzinami porównywać ofert, ponieważ zrobi to za nas innowacyjny system. Wśród najpopularniejszych tanich przewoźników można wymienić w szczególności LOT, Wizz Air, easyJet, Ryanair, Norwegian Air Shuttle czy Lufthansę, ale oferty na loty z Krakowa obejmują też droższe linie zapewniające o wiele wyższy standard.

Rezerwując loty z Krakowa na esky.pl zyskuje się wiele możliwości, w tym odroczoną lub ratalną płatność za bilety.

Loty z Krakowa - jak znaleźć najlepsze okazje?

Serwis eSky.pl zapewnia dostęp do sporej liczby atrakcyjnych ofert, z czego większość jest ograniczona w czasie, dlatego trzeba w porę z nich korzystać. Warto być na bieżąco i co jakiś czas sprawdzać pojawiające się okazje. Pomocna może okazać się tutaj aplikacja mobilna, dzięki której każdego dnia zyskuje się dostęp do nowych okazje. Mowa tutaj nie tylko o tanich lotach, a również bazie ponad miliona obiektów noclegowych na całym świecie, wypożyczalniach samochodów itp. Korzystnym rozwiązaniem jest na przykład zakup biletu lotniczego i zarezerwowanie hotelu w ramach jednego pakietu. Jeśli do tego dodamy możliwość nabycia ubezpieczenia podróżnego oraz All Risk, możemy mówić o kompleksowej organizacji podróży przy użyciu narzędzia od eSkypl.

Wylot z Krakowa - najpopularniejsze cele podróży

Tanie bilety lotnicze z Krakowa dotyczą podróży krajowych, jak i zagranicznych. Wśród tych pierwszych na uwagę zasługują między innymi loty z Krakowa do Warszawy, Wrocławia, Katowic czy Gdańska. Jeśli jednak chodzi o loty międzynarodowe, w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem cieszą się połączenia bezpośrednie na trasie Kraków-Rzym, Kraków-Londyn, Kraków-Paryż, Kraków-Bruksela czy Kraków-Oslo. Do większości tych miast można polecieć z Krakowa już za 100-200 zł w jedną stronę. Ceny biletów do Rzymu zaczynają się już od 198 zł, do Budapesztu - od 100 zł, a do Pragi - 76 zł. Jeśli do tego dodamy możliwość skorzystania z innych usług, nie należy długo się zastanawiać, tylko wykorzystać taką szansę. Do wielu europejskich miast można polecieć zarówno na dłużej, jak i potraktować taką podróż w kategoriach weekendowego wypadu. Nie pozostaje więc nic innego, jak wybrać kierunek i przejść do rezerwacji biletów!

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje