wtorek, 14 marca 2023 11:42

Makabryczne odkrycie. Podczas pracy natrafił na ludzkie zwłoki

Autor Katarzyna Jamróz
Makabryczne odkrycie. Podczas pracy natrafił na ludzkie zwłoki

W poniedziałek (13 marca) jeden z pracowników elektrowni wodnej w Czchowie dokonał przerażającego odkrycia. Podczas pracy natknął się na ludzkie zwłoki. Na miejsce natychmiast wezwano służby.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (13 marca) w okolicach elektrowni wodnej w Czchowie (powiat brzeski). Jeden z pracowników, w trakcie czyszczenia kosza na elementy stałe, natrafił na ludzkie ciało.

– Wczoraj po godzinie 14:00 otrzymaliśmy zgłoszenie od pracownika elektrowni, że przy zaporze w Czchowie najprawdopodobniej znajdują się ludzkie zwłoki. Ciało zostało wyłowione z wody, a następnie zabezpieczono je do sekcji zwłok

– powiedziała w rozmowie z Głos24, asp. sztab. Ewelina Buda-oficer prasowa KPP w Brzesku.

Na razie wiadomo jedynie, że zwłoki należały do mężczyzny. Jego tożsamość nie jest jednak znana (ciało znajdowało się w stanie gnilnego rozkładu). Zaplanowana na dzisiaj sekcja zwłok pozwoli śledczym odpowiedzieć na pytanie, jak długo denat przebywał w wodzie.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowała policja pod nadzorem prokuratora, a także straż pożarna, która pomagała wyłowić ciało z Jeziora Czchowskiego.

Fot. Wikipedia/Mateusz Giełczyński

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje

Rozrywka