czwartek, 7 lipca 2022 10:37

Makabryczne szczegóły wypadku w powiecie brzeskim. Doszło do dekapitacji

Autor Katarzyna Jamróz
Makabryczne szczegóły wypadku w powiecie brzeskim. Doszło do dekapitacji

W środę (6 lipca) kilka minut przed godziną 23:00 doszło do tragicznego wypadku w Uszwi (powiat brzeski). Na drodze krajowej nr 75 samochód osobowy śmiertelnie potrącił mężczyznę.

– Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 75 w miejscowości Uszew, w rejonie skrzyżowania. Pieszy, który był na jezdni został potrącony przez samochód osobowy, którym kierował 21-latek. 59-letni mężczyzna zginął na miejscu. Kierowca był trzeźwy, natomiast została pobrana mu krew do dalszych badań. Samochodem podróżowały trzy osoby

– powiedział w rozmowie z Głos24 komendant powiatowej policji w Brzesku, insp. Bogusław Chmielarz.

Jak udało się nam potwierdzić, wypadek miał dramatyczny przebieg. Najprawdopodobniej mężczyzna wybrał się na spacer ze swoim psem. Zginęli obaj. Na miejscu obok zwłok mężczyzny leżało także ciało psa. To nie wszystko. Zmasakrowane szczątki mężczyzny znaleziono na jezdni, ale głowa była odcięta. Rzecznik państwowej straży pożarnej w Brzesku w rozmowie z naszą redakcją potwierdził informację, że w wyniku zdarzenia doszło do dekapitacji. Pojawiły się doniesienia, że głowę mężczyzny odnaleziono w samochodzie.

Na czas prowadzonych czynności droga przez trzy godziny była całkowicie zablokowana, a policja kierowała na objazdy. Na miejscu obecni byli strażacy z PSP Brzesko, druhowie z OSP KSRG Uszew, Zespół Ratownictwa Medycznego, a także policja.

Szczegóły tego tragicznego wypadku bada policja i prokurator.

Fot. PSP Brzesko

Wcześniej o wypadku informowaliśmy tutaj:

Śmiertelny wypadek w Uszwi. DK75 była zablokowana
Wiadomości Brzesko: W środę (6 lipca) w miejscowości Uszew (powiat brzeski) na drodze krajowej nr 75 doszło do potrącenia pieszego.
Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje