poniedziałek, 3 stycznia 2022 10:53

Na Malcie znaleziono martwą Polkę. Zatrzymano podejrzanego 20-latka

Autor Katarzyna Jamróz
Na Malcie znaleziono martwą Polkę. Zatrzymano podejrzanego 20-latka

Na Malcie, przy promenadzie w Sliemie znaleziono martwą 29-letnią Polkę. Przyczyną śmierci kobiety mogło być morderstwo. Pod kościołem zatrzymano podejrzanego o zbrodnię 20-latka. Znaleziono przy nim powiązane z przestępstwem przedmioty.

Zwłoki kobiety zostały zauważone przez przypadkowego przechodnia około 6:30 w niedzielny poranek (2 stycznia) w okolicach promenady Ġnien Indipendenza w Sliemie. Policja wszczęła śledztwo.

Rzecznik policji poinformował "Times of Malta", że nie można potwierdzić krążących informacji o gwałcie. Ofiara zdarzenia miała na sobie ubranie. Przyczyna śmierci kobiety nie jest jeszcze znana służbom. Rzecznik dodał jednak, że denatka prawdopodobnie została zamordowana.

Poinformowano, że aresztowano 20-letniego mężczyznę z miasta Żejtun, na którego funkcjonariusze trafili obok kościoła, niedaleko promenady. Zachowanie mężczyzny zwróciło uwagę osób, które poinformowały o tym odpowiednie służby. Zatrzymany miał przy sobie przedmioty, które mogły mieć powiązanie ze zbrodnią.

Inf.: Interia.pl

Fot.: The Malta Police Force

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje