niedziela, 12 maja 2024 04:00

Nie żyje insp. Tadeusz Orzechowski. "Cześć Jego pamięci"

Autor Katarzyna Jamróz
Nie żyje insp. Tadeusz Orzechowski. "Cześć Jego pamięci"

Komenda Powiatowa Policji w Bochni przekazała smutną informację o śmierci insp. Tadeusza Orzechowskiego. 73-latek zmarł w nocy z 4 na 5 maja. Był byłym komendantem bocheńskiej policji, a także ostatnim Komendantem Wojewódzkiej Policji w Tarnowie.

Inspektor Tadeusz Orzechowski do 31 grudnia 1998 roku był ostatnim Komendantem Wojewódzkim Policji w Tarnowie. 1 stycznia 1999 roku powierzono mu obowiązki powstałej Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Następnie został przeniesiony do Bochni, gdzie w latach 1999-2006 pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Policji. W swojej policyjnej karierze pracował również w Komendzie Stołecznej Policji.

"Cześć Jego pamięci"

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w poniedziałek (13 maja) o godzinie 13:30 w Kościele pw. Jana Chrzciciela w Mikluszowicach (powiat bocheński, gmina Bochnia). Pogrzeb oraz odprowadzenie do miejsca wiecznego spoczynku nastąpi w środę, 15 maja 2024 roku, o godzinie 12:00 na Cmentarzu Północnym w Warszawie. – Kierownictwo tarnowskiej Policji, policjanci oraz pracownicy cywilni łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną Zmarłego. Cześć Jego pamięci – przekazała w komunikacie policja.

Fot. Ilustracyjne/Unsplash/KMP Tarnów

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje

Rozrywka