poniedziałek, 4 marca 2019 10:40

Nowy Sącz: Konferencja o "piątce" Kaczyńskiego

Autor Marzena Gitler
Nowy Sącz: Konferencja o "piątce" Kaczyńskiego

25 lutego w Biurze Pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości w Nowym Sączu Wiesława Janczaka zaprezentowano dziennikarzom nowe 5 postulatów programu, jaki ugrupowanie zamierza zrealizować ubiegając się o poparcie Polaków w nadchodzących wyborach.

– Dziś w całej Polsce odbywają się konferencje powiatowe, nasza jest szczególna – powiatowo-okręgowa – zapowiedział Wiesław Janczak, prezentując uczestników spotkania. Wzięli w nim udział, prócz gospodarza, związani z rejonem parlamentarzyści: Jan Duda, Józef Leśniak i Arkadiusz Mularczyk.

Briefing wpisał się w ogólnopolską akcję promocyjną nowego programu, zainaugurowaną konwencją PiS w Warszawie z udziałem prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który przedstawił założenia Nowej Areny Programowej PiS w dziedzinach: rodzina, młodzi, praca, starsi i słabi oraz infrastruktura. - Są to postulaty, które są nowym rodzajem dialogu ze społeczeństwem o uzyskanie poparcia w roku 2019 szczególnie w wyborach parlamentarnych, które przed nami i odbędą się na jesieni – powiedział poseł Janczak. Zapowiedział też, że te oczekiwane obietnice będą realizowane od razu, nie jak wiele obietnic, po wyborach, ale już w połowie roku.

- Przed nami bardzo ważny rok, bardzo ważne decyzje – zapowiedział Janczak. – Zabiegamy, jako Prawo i Sprawiedliwość, o to, żeby Polacy żyli dostatnio, żyli godnie. Inaczej niż nasi poprzednicy, rządzimy w sposób odpowiedzialny i dotrzymujemy słowa.

Uczestniczący w konferencji prasowej dziennikarze otrzymali pakiet informacji o terminach i sposobie realizacji „piątki” Kaczyńskiego.

Marzena Gitler, foto: PiS

Nowy Sącz - najnowsze informacje