wtorek, 19 października 2021 11:58

Nowy Sącz. Zaproponował sprzedaż narkotyków … policjantom

Autor Aleksandra Tokarz
Nowy Sącz. Zaproponował sprzedaż narkotyków … policjantom

Spore zaskoczenie musiał przeżyć 32-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego, który zaproponował przejeżdżającym obok mężczyznom „coś na rozluźnienie”. Jak się bowiem okazało samochód był nieoznakowanym radiowozem, a 32-latek zaoferował narkotyki policjantom.

17 października po północy, kiedy sądeccy kryminalni przejeżdżali nieoznakowanym radiowozem obok jednego z klubów w Nowym Sączu, zauważyli mężczyznę, który machając do nich ręką, wykonał gest, by się zatrzymali. - Gdy zaparkowali samochód w pobliżu, mężczyzna – nie wiedząc, że to funkcjonariusze Policji – podszedł do nich i od razu zaproponował „coś na rozluźnienie”. Kiedy policjanci zapytali, czy ma przy sobie jakieś narkotyki, pokazał im woreczek z białym proszkiem. Wówczas funkcjonariusze okazali mu swoje legitymacje służbowe - relacjonuje kom. Justyna Basiaga, oficer prasowa KMP w Nowym Sączu.

Zaskoczony 32-latek został zatrzymany i przewieziony do sądeckiej komendy. Tam, po przebadaniu narkotesterem, okazało się, że substancją, którą przechowywał w foliowym woreczku był 4-CMC, czyli klefedron.

Mieszkaniec powiatu nowosądeckiego usłyszał od policjantów zarzut posiadania substancji psychotropowej, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje