piątek, 15 marca 2024 06:30

Obnażał się i onanizował na oczach dzieci oraz ich mam w parku

Autor Mirosław Haładyj
Obnażał się i onanizował na oczach dzieci oraz ich mam w parku

52-latek został zatrzymany kilka dni temu w Krakowie za obnażanie się i onanizowanie przed kobietami oraz dziećmi spacerującymi w jednym z krakowskich parków. Grożą mu nawet 3 lata więzienia.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Krakowie otrzymał kilka dni temu zgłoszenie z jednego z parków. To tam na oczach matek z dziećmi miał obnażać się i onanizować starszy mężczyzna.

-Niezwłocznie we wskazany rejon skierowano patrole. Zgłaszająca podała rysopis mężczyzny policjantom, którzy przyjechali na interwencję i przekazała, że chwilę wcześniej oddalił się. Funkcjonariusze natychmiast udali się w poszukiwaniu mężczyzny, sprawdzili okoliczny rejon, jednak nie ujawnili osoby odpowiadającej podanemu rysopisowi. Do pracy wkroczyli kryminalni z Komisariatu Policji IV w Krakowie

-relacjonuje policja.

Dzięki staraniom, funkcjonariusze wytypowali podejrzanego, dzięki czemu w poniedziałek (11 marca) 52-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Mężczyzna usłyszał zarzut "prezentowania i wykonania czynności seksualnej polegającej na onanizowaniu się przed małoletnimi poniżej 15 roku życia w celu zaspokojenia seksualnego".

Za popełnione czyny grozi mu do 3 lat więzienia.

  • Zobacz też:
To, co robili w tramwaju i parku budzi obrzydzenie. Jeden usłyszał aż 11 zarzutów
Funkcjonariusze policji aresztowali dwóch mężczyzn, którzy popełniali obsceniczne czyny w miejscach publicznych na terenie Krakowa. Jeden z nich onanizował
Uwaga Kraków! Zboczeniec zaatakował kolejny raz! Tym razem obnażał się przed dziećmi
Do zdarzenia doszło po raz kolejny na Prądniku Czerwonym w Krakowie. O sprawie w mediach społecznościowych poinformował Łukasz Wantuch.

Inf.: policja

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka