czwartek, 1 lutego 2024 13:25

To, co robili w tramwaju i parku budzi obrzydzenie. Jeden usłyszał aż 11 zarzutów

Autor Katarzyna Jamróz
To, co robili w tramwaju i parku budzi obrzydzenie. Jeden usłyszał aż 11 zarzutów

Funkcjonariusze policji aresztowali dwóch mężczyzn, którzy popełniali obsceniczne czyny w miejscach publicznych na terenie Krakowa. Jeden z nich onanizował się w tramwaju, drugi zaś podobne działania podejmował w parku.

Pierwszy z nich to mieszkający w okolicach Krowodrzy 52-latek. Jak ustaliła policja, mężczyzna, nie dość, że kilkukrotnie obnażał się w miejscach publicznych, to jeszcze onanizował się w tramwaju. 52-latkowi przedstawiono łącznie 5 zarzutów związanych z popełnieniem wykroczenia nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym.

O ich dalszych losach zadecyduje sąd

Za analogiczną czynność odpowiedzialność poniesie 28-letni mężczyzna, który, masturbował się w jednym z parków w centrum miasta. Po zatrzymaniu przez policję nie był w stanie w logiczny sposób wyjaśnić swojego zachowania. Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że nie był to jego pierwszy raz, kiedy dopuścił się zachowania niezgodnego z prawem. Mężczyzna usłyszał 11 zarzutów związanych z popełnieniem nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym.

Obu mężczyznom grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo kara nagany.

Fot. Ilustracyjne

Zobacz również:

Ulicą szła zapłakana dziewczynka. Zboczeniec zaatakował pod krakowską podstawówką kolejny raz
W poniedziałek (22 stycznia) w rejonie szkoły podstawowej nr 60 w Krakowie, doszło do bulwersującego incydentu. Jak przekazał za pośrednictwem mediów
“Widoczny był z sali gimnastycznej”. Zboczeniec zaatakował po raz kolejny
– Nadchodzą nowe informacje na temat zboczeńca, który atakuje dzieci na Prądniku Czerwonym. Tym razem z Nowej Huty – przekazał Łukasz Wantuch, radny Rady

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka