wtorek, 16 sierpnia 2022 14:14

Proszowice. Tragiczny finał awantury domowej. Zabił swojego krewnego

Autor Norbert Kwiatkowski
Proszowice. Tragiczny finał awantury domowej. Zabił swojego krewnego

W miejscowości Klimontów, w powiecie proszowickim  doszło do awantury domowej, podczas której  69-letni mężczyzna poważnie zranił swojego 43-letniego krewnego. Niestety mimo wysiłku ratowników medycznych, pokrzywdzony zmarł w szpitalu.

12 sierpnia (piątek) proszowiccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Klimontów, na drodze leży mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała w postaci ran kłutych. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli leżącego na jezdni 43-letniego mężczyznę, który posiadał rany kłute na plecach oraz brzuchu. Mężczyzna znajdował się na wysokości posesji, w której zamieszkiwał.

43-latek został natychmiast zabrany do szpitala, gdzie po przeprowadzonej operacji zmarł. Funkcjonariusze dokonali przeszukania miejsca zamieszkania poszkodowanego, gdzie w jednym z pokojów ujawnili leżącego na łóżku 69-letniego mężczyznę z obrażeniami ciała w postaci ran kłutych. Mężczyzna również trafił do szpitala pod nadzorem Policji. Po przeprowadzonych czynnościach ustalono, że sprawcą zabójstwa jest właśnie 69-letni mężczyzna, który został zatrzymany. W sobotę został orzeczony wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Co ważne, obecny stan zdrowia mężczyzny nie pozwala na jego umieszczenie w areszcie. Prawdopodobną przyczyna zabójstwa były nieporozumienia na tle majątkowym. Czynności były przeprowadzane pod nadzorem prokuratora.

Źródło: KPP w Proszowicach Foto: GoogleStreetView

Proszowice - najnowsze informacje