poniedziałek, 26 kwietnia 2021 05:38

Prowadzisz działalność w regionie? Zareklamuj się za darmo na Fanpagu Powiatu Bocheńskiego!

Autor Mirosław Haładyj
Prowadzisz działalność w regionie? Zareklamuj się za darmo na Fanpagu Powiatu Bocheńskiego!

Ostatni czas jest bardzo trudny nie tylko dla małych czy średnich przedsiębiorców, ale przede wszystkim dla rzemieślników czy tych, którzy prowadzą jednoosobową działalność  gospodarczą.

Obostrzenia w prowadzeniu części działalności, spowodowały spadek przychodów i niejednokrotnie problem finansowe w wielu branżach. Aby wspomóc lokalnych przedsiębiorców, Wydział Promocji bocheńskiego Starostwa postanowił udostępnić dla tych, którzy zechcą się przedstawić i o sobie napisać, powiatowy fanpage, prowadzony przez pracowników tego wydziału - facebook.com/powiat.bochenski

Oczywiście dotyczy to firm tylko i wyłącznie z terenu powiatu bocheńskiego! Starostwo przypomina również, że post promujący lokalną gastronomię znajduje się już na powiatowym fanpagu, dlatego teraz chce dać szansę innym. Średnie zasięgi postów osiągają od 6 do 10 tysięcy obserwujących. Dla jednych to dużo, dla innych mało.

Zainteresowani zamieszczeniem krótkiej informacji czy grafiki o swojej działalności mogą przesłać na adres promocja@powiat.bochnia.pl informacje zawierające nazwę, adres firmy wraz z adresem strony internetowej lub linkiem przekierowującym do mediów społecznościowych, opis działalności maksymalnie 2000 znaków, jak również kilka zdjęć. Kolejność publikacji postów będzie zależeć od kolejności przesłanych zgłoszeń.

koronawirus najnowsze informacje


Fot.: Photo by Firmbee.com on Unsplash
Inf.: Starostwo Powiatowe

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje