poniedziałek, 18 maja 2020 14:29

Przyłbice dla szpitala w Proszowiach

Autor Manuel Langer
Przyłbice dla szpitala w Proszowiach

Do Szpitala Powiatowego w  Proszowicach dotarło 3.000 szt. profesjonalnych przyłbic. Firmą, która  podarowała przyłbice jest LAMELA - członek Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw  Sztucznych. Dostawa została przeprowadzona w ramach charytatywnej akcji  "Przyłbice dla polskich szpitali", prowadzonej przez Polski Związek Przetwórców  Tworzyw Sztucznych.

    Pod koniec kwietnia z  inicjatywą i informacją o możliwości pozyskania nieodpłatnego 3.000 szt.  profesjonalnych przyłbic wystąpiła dr Anna Lisiewicz, ginekolog ze Szpitala w  Proszowicach wraz z położną Aleksandra  Filipowską.

    Koordynację działań Starosta  Proszowicki powierzył Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach. PCPR  wspólnie z Sekretariatem Dyrektora Szpitala w Proszowicach oraz Działem  Technicznym Szpitala doprowadził do szczęśliwego finału. Odbiór koordynowały  Panie Sylwia Nowak i Anna Maj z SP ZOZ w Proszowicach. Poniżej szersza  informacja o akcji "Przyłbice dla polskich szpitali", prowadzonej przez Polski  Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych.

PCPR w  Proszowicach

Proszowice - najnowsze informacje