poniedziałek, 8 lipca 2024 14:19

Rabkoland świętował „Urodziny Owieczek Irenek”!

Autor Artykuł sponsorowany
Rabkoland świętował „Urodziny Owieczek Irenek”!

Mnóstwo zabawy, aktywności i rozrywki – tak przebiegł weekend pod znakiem „Urodzin Owieczek Irenek” w Rabkolandzie. Dwudniowa impreza obfitowała w szereg wydarzeń, a mowa m.in. o wspólnym świętowaniu połączonym z tortem, spektaklu „Słodka Zagadka” czy ozdabianiu prezentu dla solenizantek. Serca Gości skradł specjalny mini koncert, podczas którego śpiewano rabkolandowe przeboje!

„Urodziny Owieczek Irenek” to już kultowe wydarzenie, na które podczas minionego weekendu ponownie przybyło mnóstwo Gości. W trakcie obu dni tradycyjnie o godz. 10 otwarto bramy parku, a odwiedzających witali jego bohaterowie. Następnie dzieci miały okazję przygotowywać laurki, by wraz z listami z życzeniami wrzucić je do specjalnego pudełka prezentowego. Po południu przyszedł moment na świętowanie urodzin solenizantek.

- Był to czas przekazywania laurek, odśpiewania sto lat, wręczania prezentów Irenkom i dzielenia tortu. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak wiele dzieci zaangażowało się w zabawę i chciało powiedzieć parę słów od siebie czy też przytulić Owieczki. Długo będziemy wspominać te chwile – mówi Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

Wisienką na torcie był specjalny mini koncert. Na scenie Orkiestronu pojawiły się dzieci, które jeszcze przed imprezą nagrały film ze śpiewania, a następnie podczas eventu wystąpiły przed publicznością, prezentując zdolności wokalne. Usłyszeć można było m.in. „Skaczące Krokodyle” czy „Piosenkę o Owcach Irenkach”. Wszyscy mali artyści otrzymali wyróżnienia i drobne upominki. Liczyła się wspaniała zabawa i przede wszystkim satysfakcja. Co warto dodać, w trakcie sobotniej i niedzielnej imprezy Goście tradycyjnie korzystali z 6 stref tematycznych i blisko 50 wspaniałych atrakcji.

***

Przypomnijmy, w lipcu od poniedziałku do piątku Rabkoland czynny jest w godz. 10-18, a w soboty i niedzielę w godz. 10-19.

Kontakt:

Rabkoland, 34-700 Rabka-Zdrój, Rynek

48 570 390 988

park@rabkoland.pl

Małopolska - najnowsze informacje

Rozrywka