niedziela, 2 czerwca 2024 08:10

Rabkoland świętuje Dzień Dziecka! Weekend pełen atrakcji

Autor Artykuł sponsorowany
Rabkoland świętuje Dzień Dziecka! Weekend pełen atrakcji

Na takie wydarzenie w Rabkolandzie warto czekać! Sobota była pierwszym dniem imprezy pt. „Kraina Mlekiem i Miodem Płynąca”. Event z okazji Dnia Dziecka przyciągnął tłumy gości, którzy brali udział w rodzinnych zawodach, tańcach czy animacjach. Serca odwiedzających skradł teatralny spektakl, wizyta pszczelarza oraz nowa atrakcja – Ule Pana Trzmiela. Nie zabrakło nawiązań do natury i sielskiego klimatu. W niedzielę drugi dzień imprezy!

Dobra atmosfera, mnóstwo atrakcji i wspaniali goście – w takim nastroju przebiegł pierwszy dzień weekendu (1 i 2 czerwca) z okazji Dnia Dziecka w Rabkolandzie. Stery w rabczańskim parku rozrywki ponownie przejęli najmłodsi, dla których przygotowano bogaty plan wydarzeń. Oprócz 50 atrakcji w 6 strefach tematycznych czekały na nich zabawy nawiązujące do natury, sielskiego stylu życia oraz pszczelarstwa. Goście mieli okazję zobaczyć m.in. nowy spektakl „Słodka Zagadka”, w którym dzieci wraz z Ciocią Marynią i Krucabombą odkrywały zagadkę tajemniczego zniknięcia. O czym dokładnie mowa? Aby tego się dowiedzieć warto zobaczyć przedstawienie!

Najmłodsze dzieci uczestniczyły w tańcach pod okiem animatorów oraz chętnie korzystały z Fotobudki 360°. - Trudno o lepszą pamiątkę z naszego parku niż krótkie wideo z dobrej zabawy - wyjaśnia Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.
W trakcie „Krainy Mlekiem i Miodem Płynącej” nie mogło zabraknąć atrakcji nawiązujących do tematyki wydarzenia. Dobrze bawili się miłośnicy dojenia krowy Cioci Maryni. W tym przypadku liczyła się frajda, ale i rywalizacji, szczególnie że wiele osób chciało sprawdzić swe umiejętności. To nie koniec. W parku zainaugurowano Ule Pana Trzmiela, czyli edukacyjny plac zabaw, składający
się z trzech drewnianych uli. Miejsce pozwala bawić się w kucharza, lekarza i majsterkowicza, jednocześnie rozwijając kreatywność oraz wyobraźnię dziecka. Rabkoland odwiedził także pszczelarz, który opowiedział o swojej pracy oraz wyjaśnił, jak produkuje się miód.

Wszystkim zainteresowanym radzimy zapiąć pasy, ponieważ przed nami drugi dzień zabawy. Niedziela 2 czerwca zwiastuje jeszcze więcej dobrych emocji i tak samo wystrzałowych atrakcji, które miały miejsce w sobotę. Nie zabraknie więc pszczelarza, spektakli, tańców i rodzinnych zawodów.

- Osoby, które nie mogły przybyć do parku w pierwszy dzień weekendu, lub odwiedziły już nasze progi i chcą to zrobić ponownie, serdecznie zapraszamy w niedzielę – zachęca Kamil Lech.

W niedzielę park otwarty będzie w godz. 10-18.

Artykuł sponsorowany

Małopolska - najnowsze informacje

Rozrywka