wtorek, 29 listopada 2022 13:19

Sprawca brutalnie znęcał się nad kotką. To co zrobił z jej łapkami przyprawia o gęsią skórkę

Autor Norbert Kwiatkowski
Sprawca brutalnie znęcał się nad kotką. To co zrobił z jej łapkami przyprawia o gęsią skórkę

Policjanci z Zabierzowa wracają do sprawy z lutego bieżącego roku, która miała swój fatalny koniec. Nieznany sprawca znęcał się nad około 5-letnią kotką rasy europejskiej. W wyniku poniesionych obrażeń niewinne zwierzę musiało zostać poddane eutanazji.

Do przemocy wobec kotki miało dojść w dniach 12-14 lutego w Zabierzowie przy ul. Łąkowej. Sprawca lub sprawcy (czego nie można wykluczyć) byli niezwykle bezwzględni. Będącej biało-czarnej maści kotce odcięto prawe łapki. Co gorsza, pojawiły się również informacje, że ktoś zrobił to ostrym narzędziem z rzeźnicką precyzją.

Kotce udało się doczołgałać do swojej posesji przy ul. Łąkowej, jednak obrażenia okazały się na tyle poważne, że medycy zdecydowali się na eutanazję.

Niestety wciąż niewiadome, kto jest winny śmierci niewinnego zwierzęcia, dlatego wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informację w tej sprawie, a co za tym – pozwolą w ustaleniu sprawcy tak barbarzyńskiego czynu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Zabierzowie pod nr tel. 47 83 21  100 lub 47 83 21 109.

Właściciele szukają sprawcy, wyznaczyli nagrodę.

Foto: Zdjęcie poglądowe/Policja

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje

Rozrywka