piątek, 6 listopada 2020 14:34

Sułkowice. Kłótnia i atak nożem! Tak zakończyła się impreza przy ognisku

Autor Wiktoria Mitura
Sułkowice. Kłótnia i atak nożem! Tak zakończyła się impreza przy ognisku

Impreza wymknęła się spod kontroli. W Sułkowicach przy ognisko doszło do kłótni i ataku nożem. 22-latek ranił mężczyznę i dwie kobiety.

Na ognisku przebywało kilkunastu młodych ludzi. Około godziny 2:00 doszło do kłótni pomiędzy dwoma braćmi i dwoma innymi uczestnikami ogniska. Bardzo szybko kłótnia przerodziła się w przepychankę, podczas której jeden z braci – 22-latek z gminy Myślenice wyciągnął nóż i ranił nim trzykrotnie swojego przeciwnika. 25-latek trafiony został w udo, okolice żeber i tuż pod dolną wargą.

Ofiarami nożownika padły też dwie uczestniczki ogniska, które próbowały przerwać bójkę. Obie 22-latki zostały ranione w nogi. Uczestnicy ogniska byli pod wpływem alkoholu. Wszyscy poszkodowani trafili do myślenickiego szpitala gdzie została udzielona im pomoc. Na szczęście rany nie zagrażały im życiu.

29 października do Prokuratury Rejonowej w Myślenicach trafił akt oskarżenia przeciwko mieszkańcowi gminy Myślenice. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Zobacz też:

37-latek pod wpływem narkotyków woził.. narkotyki po Bochni
Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 3 listopada policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym po ulicach Bochni przemieszczał się 37-latek. Mężczyzna był podejrzewany o posiadanie narkotyków. W trakcie kontroli, zgodnie z posiadanymi informacj…

Myślenice - najnowsze informacje