poniedziałek, 17 lutego 2020 16:18

Świniary. Pani Anieli życzymy dwustu lat!

Autor Mirosław Haładyj
Świniary. Pani Anieli życzymy dwustu lat!

Najstarsza mieszkanka gminy Drwinia obchodziła 10 lutego swoje setne urodziny.

Pani Aniela Kaim urodziła się 10 lutego 1920 roku. Dzień setnych urodzin to wyjątkowa chwila, której nie wielu może doświadczyć. Pani Anieli było dane przeżyć cały wiek. Z tej okazji przedstawiciele władz samorządowych na czele z wójtem gminy Drwinia, delegacja mieszkańców Świniar, dyrektor placówki terenowej KRUS w Bochni złożyli szanownej Jubilatce gratulacje. Były kosze kwiatów, upominki i życzenia. Na ręce Jubilatki zostały również przekazane listy gratulacyjne od prezesa Rady Ministrów i wojewody małopolskiego.

Pani Aniela świętowała swoje urodziny wspólnie z liczną rodziną. Doczekała się czworo dzieci i bardzo wielu wnuków i prawnuków. Przez całe życie mieszkała w Świniarach, gdzie zajmowała się prowadzeniem domu i ciężką pracą na roli. O swoim zamiłowaniu do pracy chętnie opowiada do dzisiaj.

Szanownej Jubilatce życzymy, aby każdy dzień był źródłem radości, szczęścia i spokoju. Niech omijają Panią wszelkie troski i zmartwienia, a serce raduje się z obecności najbliższych. Pani Anielo, kolejnych lat w zdrowiu!

Fot. i inf.: UG Drwinia

Bochnia - najnowsze informacje