poniedziałek, 27 maja 2019 12:54

The Color Run po raz pierwszy w Krakowie!

Autor Michał Kizlich
The Color Run po raz pierwszy w Krakowie!

The Color Run rozpoczyna swój piąty rok w Polsce z edycją HERO i mottem „Odkryj w sobie bohatera”. Do kolorowych miast: Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia, dołącza Kraków.  15 czerwca Krakowskie Błonia ogarnie fala radości i kolorów.

Tu liczy się zabawa, czyli najszczęśliwsze 5 km na świecie

The Color Run to bieg, piknik i festiwal w jednym. Zasady są proste: nikt się nie ściga, nikt nie mierzy czasu, jedyną miarą jest ilość kolorowych uśmiechów przebiegających przez metę.
Trasa to najszczęśliwsze 5 km na świecie. Co 1 km na biegaczy czeka stacja z kolorowym proszkiem, a pomiędzy stacjami kolejne niespodzianki.
The Color Run nie pyta o wiek i kondycję fizyczną. Mogą wziąć w nim udział dzieci, rodzice, dziadkowie, kanapowicze i wprawieni w bieganiu. Dzieci poniżej 10 roku życia uczestniczą w biegu bezpłatnie. Na wszystkich po dotarciu do mety czeka niepowtarzalne after party z energetyczną muzyką, eksplozjami kolorów, animacjami i licznymi atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia.

The Color Run to nie jest typowy bieg uliczny. To wyjątkowe wydarzenie, w którym po prostu trzeba się zakolorować. To istna eksplozja endorfin i radości – wyjaśnia Karina Dziuba z The Color Run. – Każdego roku staramy się zaskakiwać czymś nowym. W tym roku na trasie, oprócz kolorowych stacji, znajdzie się kilka niespodzianek, m.in. dmuchane przeszkody, stacja z kolorową pianą, a w strefie festiwalowej – wielka trampolina, na której będzie można wykonać „skok bohatera”.

Polacy pokochali kolorowe bieganie

Na polskim rynku The Color Run zadebiutował w 2015 roku i z miejsca podbił serca Polaków. W ciągu minionych czterech` lat w kolorowych biegach wzięło udział prawie 90 tysięcy osób. Za takim sukcesem stoi wyjątkowa formuła wydarzenia, połączenie sportu z zabawą – bez presji i rywalizacji. W taki sposób The Color Run chce motywować do aktywnego i zdrowego życia.

Kolorowa Ambasadorka

Ambasadorką The Color Run w Krakowie została Adrianna Palka – krakowianka z krwi i kości, która kocha otaczać się pozytywnymi ludźmi, a swoją energią mogłaby obdarować tysiące. Ada pojawi się na wydarzeniu i przebiegnie swoje najszczęśliwsze 5 km po raz drugi.

Rejestracja już ruszyła

Rejestracji można dokonać na stronie: https://krakow.thecolorrun.pl/

Indywidualnie lub drużynowo z 10% zniżką.

Dla rodzin – wyjątkowy pakiet Rodzina Wielopokoleniowa z gadżetami Super rodzina.

Sport

Sport - najnowsze informacje

Rozrywka