poniedziałek, 4 września 2023 08:09

"To piękna historia". Krakowski szpital podzielił się wzruszającym wpisem

Autor Mirosław Haładyj
"To piękna historia". Krakowski szpital podzielił się wzruszającym wpisem

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie podzielił się w mediach społecznościowych historią jednego ze swoich małych pacjentów.

W poniedziałek (4 września) Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie podzielił się w mediach społecznościowych historią Maksymiliana - jednego ze swoich małych pacjentów.

Chłopiec trafił na oddział onkologiczny krakowskiego szpitala. Maksowi, dzięki opiece lekarzy, udało się wygrać walkę z nowotworem. Wdzięczni rodzice, postanowili podziękować lecznicy i medykom za opiekę:

-Piękna historia! Rodzice małego Maksymiliana, który wygrał  walkę z nowotworem, w ramach podziękowań zaprosili  Krakowski Teatr Bajki , który wystąpił z radosnym przedstawieniem dla naszych onkologicznych pacjentów. Przekazali także na rzecz Szpitala 21 tyś zł ze sprzedaży lemoniady zorganizowanej przez rodzinę i przyjaciół Maksa. Świetna inicjatywa. Jesteśmy pod wrażeniem

-relacjonują pracownicy szpitala i dodają:

-Aktorzy Teatru przyszli z niezwykłą energią,  przynieśli ukojenie i chwilę zapomnienia w trudach choroby.

Mali pacjenci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie byli zachwyceni przygotowaną z myślą o nich niespodzianką.

Inf. i foto: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka