poniedziałek, 18 października 2021 08:15

Totolotek - przegląd firmy bukmacherskiej

Autor Artykuł sponsorowany
Totolotek - przegląd firmy bukmacherskiej

Wiele osób chętnie rejestruje się w tym bukmacherze. Co warto wiedzieć na temat Totolotka? Czy warto rzeczywiście mieć tam konto? Jakie bonusy są przygotowane dla graczy? Co można obstawiać i jakie są w grze szybkie 600 wyniki ostatnich losowań? Jeśli interesują Cię kluczowe fakty związane z tym aspektem, to warto zapoznać się z poniższą lekturą.

Najstarszy na rynku bukmacher

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce nie zawsze był tak bogaty, jak ma to miejsce teraz. Początki nie były łatwe. Warto wiedzieć, że pierwszy zakład postawiono w ogóle na spotkanie piłkarskie pomiędzy Legią Warszawa, a Polonią Warszawa. Premierowym bukiem był zaś właśnie Totolotek. Ta firma jako pierwsza zaoferowała Klientom możliwość typowania. Pierwotnie można było to robić jedynie w punktach naziemnych. Z czasem to wszystko ewoluowało. Jak to wygląda teraz? Obecnie (stan na 11 października 2021 roku) masz okazję grać przez sieć. Coraz więcej osób decyduje się na założenie konta. Warto od razu zaznaczyć, że ta firma bukmacherska jest tak naprawdę w 100% legalna. Możesz to sprawdzić na wiele sposobów. W końcu nie ma problemu, aby np. odwiedzić rejestr domen zakazanych (tam Totolotka oczywiście nie ma). Trzeba dodać, że ewentualnie masz okazję obstawiać dzięki aplikacjom mobilnym. Ta opcja także cieszy się zaś bardzo dużym zainteresowaniem. W końcu możesz typować praktycznie wszędzie. Nawet będąc z dala od swojego domu, czy mieszkania. Trzeba mieć tylko urządzenie elektroniczne (np. telefon) z podłączeniem do sieci. Jakiś czas temu Totolotek zdecydował o tym, że punkty stacjonarne będą zamknięte. Jeśli zatem chcesz obstawiać w ten sposób, to nie mamy dobrych wieści. W tym momencie taka opcja nie istnieje. I raczej nie zapowiada się, by ta sprawa mogła ulec zmianie w ciągu najbliższych miesięcy... Nie da się bowiem ukryć, że obecnie coraz więcej osób obstawia przez Internet. Punkty stacjonarne są zaś dla podmiotów hazardowych stosunkowo mało rentowne.

Jak jest oferta powitalna?

Na pewno nie będziesz na nic narzekał w tym aspekcie. W końcu możesz zdecydować się na bonus powitalny 100% do 500 PLN. Jak skorzystać z tego wariantu? Sprawa jest bardzo prosta. W pierwszej kolejności musisz założyć internetowe konto. Potem trzeba zaznaczyć, że chcesz skorzystać z bonusu na start. Co jeszcze jest konieczne? Zweryfikowanie konta gracza. W końcu podmiot hazardowy musi być pewny, że np. jesteś osobą pełnoletnią itd. Następnie należy zrealizować depozyt. Z bonusu możesz skorzystać już po wpłaceniu nawet 20 PLN. Wówczas na Twoim koncie pojawi się 40 PLN. Warto dodać, że możesz skorzystać z wielu metod. Dzięki temu szybko zrealizujesz depozyt i będziesz mógł cieszyć się atrakcyjną ofertą na start. Okazuje się, że Totolotek oferuje wiele zakładów do typowania. Masz zatem okazję stawiać nie tylko najbardziej popularne sporty. Do wyboru są także wydarzenia ze świata polityki, czy rozrywki itd.

Możesz obstawiać nie tylko zakłady sportowe

Co jeszcze jest do typowania? To także szereg innych opcji. Możesz obstawiać np. przeróżne gry. Chcesz zagrać numery Lotto? W takim razie nie musisz koniecznie wychodzić ze swojego domu albo mieszkania. Możesz to zrobić u siebie. W końcu jest strona internetowa, która to umożliwia. Wszystko odbywa się sprawnie i zarazem legalnie. A opcji nie brakuje. Nie ma problemu, by np. wybrać szybkie 600. Jakie są tutaj najważniejsze zasady? Losowania odbywają się… co cztery minuty. Jest zatem sporo szans na wygrane. W szybkie 600 musisz skreślić sześć z 32 liczb. Możesz typować samodzielnie albo skorzystać z pomocy chybił-trafił. Potem trzeba określić stawkę. Co jest do wyboru? Minimalna stawka na kupon to zaledwie 2 PLN. Wówczas będziesz grał o 600 PLN, które będzie wypłacane co tydzień (przez jeden rok kalendarzowy). Jeśli jednak zdecydujesz się na wyższe stawki, to automatycznie możesz zainkasować więcej kasy. Np. jak wybierzesz 20 PLN, to wtedy zagrasz o 6000 PLN, które będzie wypłacane co tydzień przez cały rok! Pamiętaj, że możesz zdecydować się na jedno losowanie lub więcej. Potem trzeba tylko zatwierdzić kupon. Jeśli dopisze Ci szczęście, to wygrasz naprawdę sporo pieniędzy

Sport

Sport - najnowsze informacje