piątek, 19 listopada 2021 12:46

Tragiczny finał poszukiwań 30-latka z powiatu suskiego

Autor Mirosław Haładyj
Tragiczny finał poszukiwań 30-latka z powiatu suskiego

Grupa poszukiwawcza odnalazła ciało zaginionego przed kilkoma dniami 30-latka. W akcję poszukiwawczą zaangażowani byli oprócz policjantów, strażacy, ratownicy GOPR oraz członkowie grup poszukiwawczo-ratowniczych z Myślenic oraz Kęt.

Mężczyzna w sobotę (13.11), około godziny 16:00, w samej bieliźnie oddalił się w kierunku masywu leśnego osiedla Lasikowa w Białce. Po otrzymaniu informacji o zaginięciu policjanci rozpoczęli jego poszukiwania. W akcję włączyli się strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej oraz ochotniczych straży pożarnych.

Mężczyzny szukali też ratownicy GOPR z Grupy Beskidzkiej i Grupy Podhalańskiej, a także członkowie grup poszukiwawczo-ratowniczych z Kęt oraz Myślenic. Działania poszukiwawcze prowadzone były pieszo oraz z wykorzystaniem radiowozów, wozów strażackich, samochodów ratowniczych, quadów, psów, a także dronów.

🚨 Wyprawa poszukiwawcza w rej. Białki (powiat suski) 13-14.11.2021 r. W sobotę o godz. 18.40 Komenda Policji w Suchej...

Opublikowany przez GOPR Beskidy Wtorek, 16 listopada 2021

Niestety dzisiaj, po godzinie 9:00, ciało zaginionego zostało odnalezione w wąwozie masywu leśnego w rejonie osiedla Lasowa w Białce. Rodzina potwierdziła tożsamość zaginionego. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Fot.: Facebook/Grupa Beskidzka GOPR
Inf.: KPP Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje