poniedziałek, 25 maja 2020 10:54

Trzy miesiące aresztu dla matki, która zabiła swoją 5-letnią córkę

Autor Mirosław Haładyj
Trzy miesiące aresztu dla matki, która zabiła swoją 5-letnią córkę

Jak podaje portal radiokraków.pl prokurator przedstawił Monice R. zarzut zabójstwa jej 5-letniej córki. Kobieta przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień. Sąd skazał ją na tymczasowy areszt. 41-latce grozi dożywocie.

Do tragedii doszło 21 maja w Gminie Babice. Jak podaje portal radiokrakow.pl, chodzi o miejscowość Zagórze koło Chrzanowa. 41-latka zabiła śpiącą córkę, a następnie próbowała popełnić samobójstwo. Więcej na ten temat w poniższym artykule.

Matka udusiła 5-letnią córkę i próbowała popełnić samobójstwo
Kobieta zabiła swoją 5-letnią córkę a następnie próbowała popełnić samobójstwo. Po jego nieudanej próbie trafiła do szpitala. Rzecznik prasowy małopolskiej prokuratury potwierdził informację portalu rmf24.pl. Do tragedii doszło 21 maja w Gminie Babice. 41-latka zabiła śpiącą córkę, a następnie prób…

Kobietę przewieziono do chrzanowskiego szpitala, gdzie przeszła operację, miała rany cięte na rękach i nogach oraz ranę kłutą brzucha. W szpitalu lekarze pozwolili na przesłuchanie kobiety. Monika R. podczas niego przyznała się do winy. Podczas dzisiejszej sądowej rozprawy nie chciała składać wyjaśnień. 41-latka została przewieziona do Krakowa na oddział szpitalny aresztu przy ulicy Montelupich. Najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami.

Inf.: radiokrakow.pl
Fot.: sw.gov.pl

Chrzanów - najnowsze informacje