poniedziałek, 23 maja 2022 06:57

Ukraińska firma iLounge wchodzi na rynek Polski

Autor Artykuł sponsorowany
Ukraińska firma iLounge wchodzi na rynek Polski

Osoby, które były w Kijowie, Lwowie, Charkowie, Odessie, Dnieprze czy Zaporożu, powinny odkryć sklepy słynnej na Ukrainie społeczności pogwarancyjnej oraz sklepy z dodatkami do urządzeń Apple - ilounge.pl. Teraz, z powodu rosyjskiej agresji na Ukrainę, iLounge otwiera w Polsce swoje centrum przewoźnika - iLab.
Obecnie sklep i obsługa posprzedażna są dostępne online. Oferta obejmuje m.in. gadżety i dodatki Apple, w tym własne logo i nośnik oneLounge.


Ukraiński biznes iLounge, promujący dodatki i gadżet Apple, wchodzi na polski rynek.
Ze względu na walkę na Ukrainie, nasza grupa iLounge postanowiła w tym trudnym czasie pomóc systemowi finansowemu w Ukraine i zaoferować dodatkowe miejsca pracy wszelkimi możliwymi środkami. Dlatego wchodzimy na światowy rynek i otwieramy iLounge w Polsce.

Przez dziesięć lat pracy na ukraińskim rynku dodatków i epok Apple'a kontrolowaliśmy, aby zyskać niesamowitą reputację. Mamy własne logo, oneLounge, którego kara nie zawsze jest tak dobra, jak odpowiednie dodatki Apple. Ponadto lubimy współpracować z dostawcami na całym świecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko oferować klientom nowe i ekscytujące towary.

Planujemy rozpocząć naszą działalność handlową od sklepu internetowego iLounge w Warszawie. Następnie możemy otworzyć nośnik iLab, aby przywrócić urządzenia Apple.


Dodatkowo pomagamy Siłom Zbrojnym Ukrainy, dzięki czemu z każdego zamówienia i przewoźnika możemy przekazać 5 zł na naszą akcję charytatywną. Zgromadzony budżet mógł być przeznaczony na zakup silników i gadżetów dla Armii Ukraińskiej.

Możesz nam pomóc przekazując od razu gotówkę do naszej bazy lub składając zamówienie. Teraz zbieramy się, aby kupić pickupa dla Sił Zbrojnych Ukrainy.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje