czwartek, 22 lutego 2024 14:31

Używając przemocy okradł przypadkową kobietę. Policja publikuje nagranie [AKTUALIZACJA]

Autor Katarzyna Jamróz
Używając przemocy okradł przypadkową kobietę. Policja publikuje nagranie [AKTUALIZACJA]

– Sprawca poprzez użycie przemocy wobec kobiety, miedzy innymi szarpanie, uderzanie, przytrzymywanie, a następnie odepchnięcie, dokonał kradzieży jej portfela z pieniędzmi w kwocie ponad 1000 zł – informuje Małopolska Policja. Funkcjonariusze zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawcy rozboju.

Do zdarzenia doszło w środę (10 stycznia) na terenie placówki bankowej przy al. Kijowskiej w Krakowie. Na udostępnionym przez śledczych nagraniu widzimy, jak mężczyzna atakuje, czekającą w kolejce do bankomatu, kobietę. – Sprawca poprzez użycie przemocy wobec kobiety, miedzy innymi szarpanie, uderzanie, przytrzymywanie, a następnie odepchnięcie, dokonał kradzieży jej portfela z pieniędzmi w kwocie ponad 1000 zł – informuje Małopolska Policja.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z kamer, na którym znajduje się wizerunek sprawcy. Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się do ustalenia jego personaliów. Policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. – Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod numer 47-83-52-913 lub mailowo na adres: kp4@krakow.policja.gov.pl – czytamy w udostępnionym komunikacie.

Policjanci osobom informującym zapewniają anonimowość.

[AKTUALIZACJA]

Mężczyzna został zatrzymany.

Fot. Małopolska Policja

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka