czwartek, 4 lipca 2024 13:47

W jego oczodół wbiła się kierownica. Przerażający wypadek w Krakowie

Autor Katarzyna Jamróz
W jego oczodół wbiła się kierownica. Przerażający wypadek w Krakowie

W czwartkową noc (4 lipca) w Krakowie doszło do koszmarnego wypadku. Pomocy służb ratunkowych potrzebował starszy mężczyzna, który upadł tak niefortunnie, że w jego oczodół wbiła się kierownica hulajnogi elektrycznej. Poszkodowany z kawałkiem metalu w ciele trafił do szpitala.

Do niecodziennego, a zarazem niezwykle przerażającego wypadku doszło w czwartek (4 lipca), około godziny 2:00 w nocy, na ul. Krakowskiej w Krakowie. Spacerujący po chodniku starszy mężczyzna upadł w tak niefortunny sposób, że w jego oczodół wbił się fragment kierownicy, zaparkowanej w pobliżu, hulajnogi elektrycznej.

4 lipca, tuż przed godziną 2 w nocy, zastęp 301-21 oraz 300-90, zostały zadysponowane na ulicę Krakowską, gdzie doszło...

Opublikowany przez Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr1 Kraków Czwartek, 4 lipca 2024

Kierownica utkwiła w oczodole

Świadkowie zdarzenia o tym dramatycznym wypadku natychmiast poinformowali służby ratunkowe. Przybyli na miejsce strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych odcięli fragment kierownicy, który następnie został ustabilizowany przez załogę pogotowia ratunkowego. Ranny mężczyzna z wbitym kawałkiem metalu w oczodół został przetransportowany do szpitala.

Fot. Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr1 Kraków/Facebook

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka