czwartek, 22 grudnia 2022 16:43

Promocje dla kierowców i wsparcie dla ratowników. W Myślenicach otwarto nową stację MOYA

Autor Marzena Gitler
Promocje dla kierowców i wsparcie dla ratowników. W Myślenicach otwarto nową stację MOYA

W centrum handlowym Elipsa w Myślenicach 22 grudnia oficjalnie otwarto nową stację paliw MOYA. W uroczystości wzięli udział Rafał Pietrasina, prezes zarządu zarządu Anwim S.A., właścicielki marki Moya i Sebastian Hajdas, prezes X-MAXX Inwestment Sp. z o. o. - właściciela obiektu.

Przybyłych gości powitał Sebastian Hajdas, prezes X-MAXX Inwestment Sp. z o. o., która wybudowała nowoczesne centrum handlowym Elipsa w Myślenicach. Podziękował też wszystkim, którzy przyczynili się do otwarcia nowej stacji i pracownikom. Z sukcesu cieszył się Rafał Pietrasina, prezes zarządu zarządu Anwim S.A., który podkreślił, że stacja w Myślenicach to 400-setna stacja polskiej marki MOYA.

Nową stację poświęcił ks. kanonik Zdzisław Balon, proboszcz sanktuarium Matki Bożej Pani Myślenickiej, który prosił o błogosławieństwo dla klientów i pracowników centrum handlowego Elipsa i wręczył Sebastianowi Hajdasowi wizerunek myślenickiej Madonny.

Nie zabrakło oficjalnego przecięcia wstęgi, które goście nagrodzili gromkimi brawami i tradycyjnej lampki szampana. Niespodzianką był tort z okazji 400-setnej stacji marki MOYA, w kształcie budynku stacji.

Warto dodać, że z okazji otwarcia stacji Moya na kierowców przygotowano rabaty na paliwo a po zatankowaniu - kawa lub hot-dog za 1 grosz. Promocja będzie obowiązywać do 24 grudnia.

Zarząd Anwim S.A. ufundował też po 400 litrów paliwa dla myślenickich ratowników. Swój bus za darmo mogła zatankować Myślenicka Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza oraz karetka Zespołu Ratownictwa Medycznego myślenickiego szpitala.

Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Dla klientów flotowych ciekawą propozycją jest program MOYA Firma, dzięki któremu możliwe jest dokonywanie płatności bezgotówkowych. Przy stacji funkcjonuje sklep czynny całą dobę, także w niedziele niehandlowe, oraz Caffe MOYA z przekąskami oraz aromatyczną kawą.

fot. Marzena Gitler / Głos24

Myślenice - najnowsze informacje