czwartek, 22 grudnia 2022 06:15

Myślenice stacją nr 400 w sieci MOYA

Autor Głos 24
Myślenice stacją nr 400 w sieci MOYA

MOYA to dziś najszybciej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Na terenie całego kraju, przy drogach krajowych, lokalnych, w dużych miastach i mniejszych ośrodkach, znajduje się już 400 stacji paliw w niebiesko-czerwonych barwach. Zaszczytne miano stacji nr 400 otrzymał otwarty dziś obiekt w Myślenicach, przy ul. Słowackiego 112C.

Z tej wyjątkowej okazji przygotowano specjalne promocje, m.in. rabat na paliwo w wysokości aż 40 gr na litrze oraz 400 kaw i hot-dogów za 1 grosz!

Sieć MOYA jest chętnie odwiedzana przez kierowców indywidualnych, floty, a także klientów niezmotoryzowanych. Każda z 400 stacji paliw charakteryzuje się atrakcyjną i funkcjonalną aranżacją przestrzeni oraz najwyższą jakością oferowanych produktów i usług.

- MOYA to znacznie więcej niż punkt, w którym zatankujemy pojazd. Na większości naszych stacji można znaleźć świetnie zaopatrzone sklepy wielobranżowe, koncepty kawiarniano-gastronomiczne Caffe MOYA i wiele innych usług, m.in. myjnie, kompresory, odkurzacze, automaty paczkowe, punkty Lotto czy bankomaty. Każda z naszych stacji gwarantuje najwyższą jakość obsługi i oferowanych produktów a także najnowocześniejsze standardy obowiązujące na krajowym rynku paliw – zapewnia Andrzej Kondys, dyrektor ds. operacyjnych MOYA, członek zarządu Anwim S.A.

Caffe MOYA umożliwia relaks i komfortowy wypoczynek przy aromatycznej kawie oraz jednej z wielu gorących przekąsek typu hot-dog, kanapka czy zapiekanka. Wielobranżowy sklep czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu to możliwość zrobienia zakupów zarówno na drogę, jak i w celu uzupełnienia domowych zapasów.

- Dopełnieniem naszej oferty są stacje samoobsługowe MOYA typu express, które pojawiają się w polskich miastach. Jest to wygodna opcja dla klientów, którzy chcą zatankować szybko i w dobrych cenach – zapewnia Andrzej Kondys.

MOYA to także świetny wybór dla flot. Program MOYA firma (karta flotowa oraz aplikacja mobilna) umożliwia bezgotówkowe rozliczanie się na stacjach MOYA w całej Polsce, utrzymywanie pełnej kontroli nad kosztami oraz uzyskanie stałych, atrakcyjnych rabatów na paliwo.

Atrakcyjne promocje z okazji otwarcia stacji nr 400

Otwarta 22 grudnia stacja MOYA w Myślenicach jest jubileuszowym, 400. punktem w sieci. Kierowcy mogą tam zatankować każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, standardowy olej napędowy oraz jego uszlachetnioną wersję – ON MOYA Power, a także LPG. Użytkownicy pojazdów mogą ponadto skorzystać z kompresora oraz odkurzacza. Wszyscy klienci, także niezmotoryzowani, mogą zrobić zakupy na drogę i nie tylko w świetnie zaopatrzonym sklepie, który czynny jest całą dobę, także w niedziele niehandlowe. W Caffe MOYA można z kolei napić się aromatycznej kawy, zjeść chrupiącego hot-doga i wiele innych przekąsek.

Z okazji otwarcia stacji MOYA nr 400 – na klientów punktu w Myślenicach czeka wiele atrakcji. Od 22 do 24 grudnia będzie można zatankować paliwo (benzynę 95, 98 oraz ON) ze zniżką aż 40 gr/l oraz odebrać dowolną kawę lub hot-doga za 1 grosz!

To jednak nie wszystko – z okazji jubileuszu sieć MOYA udzieli wsparcia Myślenickiej Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej oraz Zespołowi Ratownictwa Medycznego myślenickiego szpitala. Obie instytucje otrzymają po 400 litrów paliwa.

Sieć stacji paliw MOYA

Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Dla klientów flotowych ciekawą propozycją jest program MOYA Firma, dzięki któremu możliwe jest dokonywanie płatności bezgotówkowych. Aplikacja mobilna MOYA Firma daje możliwość efektywnego zarządzania flotami samochodowymi. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Wszystkie paliwa oferowane na stacjach MOYA są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ.

KONTAKT:

Dział Komunikacji Anwim S.A.
pr@anwim.pl
tel. +48 506 494 881

Myślenice - najnowsze informacje