wtorek, 24 maja 2022 11:13

Wadowice. To będzie niezapomniany dzień dziecka!

Autor Katarzyna Jamróz
Wadowice. To będzie niezapomniany dzień dziecka!

Urząd Miasta w Wadowicach organizuje w Parku Miejskim Dzień Dziecka. W piątek (3 czerwca) na najmłodszych będą czekały niesamowite atrakcje!

Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 15:00. W trakcie wydarzenia odbędą się występy zespołów wokalnych z Wadowickiego Centrum Kultury - Kiwi i Mango, zespołów tanecznych Ogniska Pracy Pozaszkolnej, a także Agaty Serwin i Daniela Najbora. Na godzinę 18:00 przewidziano pokaz magiczny iluzjonisty Adriana Mitoraja.

Nie zabraknie darmowych lodów dla wszystkich dzieci, tańców i zabaw z animatorami! Do tego joga dla dzieci, dmuchańce, brokatowe tatuaże i balonowe zwierzaki, warsztaty rękodzieła z DPS Parkowa, warsztaty pierwszej pomocy z harcerzami z Grupy Ratowniczej Hufca Ziemi Wadowickiej ZHP, stoisko animacyjne Empol i rozgrywki szachowe z klubem Wieża Wadowice.

dzień dziecka wadowice
Wadowice. To będzie niezapomniany dzień dziecka! / Fot.: UM Wadowice

Dodatkowo będzie można wziąć udział w licznych konkursach i animacjach sportowych z klubami sportowymi: MKS Skawa Wadowice, PUKS Karol, Olimpia Chocznia, KS Zaskawianka Wadowice, Seido Karate, ULKS Sokole Oko Zawadka, KS Szpada Wadowice, konkurs wiedzy o Wadowicach.

Źródło: UM Wadowice
Fot.: Ilustracyjne

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje