środa, 29 czerwca 2022 10:00

WERNER KENKEL najlepszym pracodawcą 2022r.

Autor Artykuł partnera
WERNER KENKEL najlepszym pracodawcą 2022r.

Grupa Werner Kenkel to polska, rodzinna firma z 43-letnim doświadczeniem w produkcji opakowań tekturowych. Obecnie w trzech zakładach produkcyjnych w Wielkopolsce oraz Małopolsce zatrudnia 1 700 osób. Produkowane są w nich: tektura falista, opakowania oraz ekspozytory tekturowe (standy) z nadrukiem fleksograficznym, offsetowym i cyfrowym. Produkty marki Werner Kenkel trafiają do ponad 1 000 klientów na terenie całej Europy.

Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o. jest obecna w regionie bocheńskim od 2014r. kiedy to jako pierwsza firma uruchomiła produkcję na terenie Bocheńskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.

Grupa Werner Kenkel może pochwalić się wieloma prestiżowymi osiągnięciami w różnych obszarach. Są one potwierdzeniem solidnej pracy zespołowej całej Załogi Werner Kenkel.

Miło nam poinformować, że firma Werner Kenkel znalazła się wśród Najlepszych Pracodawców Polski 2022! Magazyn Forbes razem z firmą Statista wyłonili firmy, które w największym stopniu spełniają oczekiwania pracowników. Ranking Poland’s Best Employers 2022,  prezentuje 300 najlepszychpracodawców Polski a przygotowywany jest na podstawie opinii pracowników. Zestawienie obejmuje firmy działające na terenie całej Polski, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego Pracodawcy Roku. Podstawą oceny pracodawców były odpowiedzi udzielone w kwestionariuszu przez osoby aktualnie aktywne zawodowo w Polsce.

Ranking ten został przeprowadzony w Polsce dopiero po raz drugi, a tytuł dla Najlepszego Pracodawcy Roku firma Werner Kenkel otrzymała również w roku ubiegłym. Warto zaznaczyć, że firma z Krzycka Wielkiego znalazła się w czołówce w swojej kategorii, tzn. „produkcja i przetwarzanie surowców, materiałów budowlanych, metalu i papieru”.

Poniżej przedstawiamy garść informacji o najnowszych wyróżnieniach, które potwierdzają wysoką jakość nie tylko produkowanych wyrobów, ale również jakość pracy w firmie Werner Kenkel.

PakStar 2022 – najlepsze opakowanie w ogólnopolskim konkursie opakowań

Opakowanie zaprojektowane, skonstruowane i wyprodukowane w firmie Werner Kenkel Bochnia zwyciężyło w kwietniu w ogólnopolskim konkursie opakowaniowym PakStar. Jury konkursu doceniło projekt konstruktorów z Bochni pod nazwą „Opakowanie wysyłkowe wielokrotnego użytku”.

World Star Winner Awards 2022 – najlepsze opakowania na Świecie

To kolejny tegoroczny międzynarodowy sukces Werner Kenkel. Opakowanie "Smaki Świata", zostało docenione podczas ogólnoświatowego konkursu WorldStar Global Packaging Award 2022! Patrząc na skalę konkursu oraz wysoki poziom nagradzanych opakowań jest to ogromne wyróżnienie dla firmy. ​​​​Warto dodać, że to nie pierwsza tej rangi nagroda dla opakowania wymyślonego i skonstruowanego przez Grupę Werner Kenkel. Konstrukcje firmy zwyciężały w tych jedynych w swoim rodzaju "opakowaniowych mistrzostwach Świata” także w latach 2013 i 2018.

Diamenty Forbesa 2022 – ranking najszybciej rozwijających się firm

Werner Kenkel po raz kolejny otrzymała wyróżnienie dla najszybciej rozwijających się polskich firm, przygotowane przez specjalistów z Bisnode Polska i opublikowane na początku roku na łamach magazynu Forbes Polska.

Sukcesy 2021 roku

Firma Rodzinna Roku – Werner Kenkel. Podczas ubiegłorocznego Międzynarodowego Kongresu Biznesu Rodzinnego ogłoszono zwycięzców konkursu Firma Rodzinna Roku – kreator odpowiedzialności biznesowej i społecznej.  Co roku Kapituła Konkursowa składająca się̨ z wybitnych ludzi świata nauki i biznesu ocenia działalność́ i debatuje nad wyborem Laureata Konkursu – Firmy Rodzinnej Roku czyli takiej, która realizuje strategię uwzgledniającą dobro swego otoczenia, a także wykazuje się̨ciekawymi projektami autorskimi na rzecz pracowników, klientów, społeczeństwa lub środowiska naturalnego.

Lider Klimatyczny 2021 – Werner Kenkel. Tytuł ten oznacza to, że Grupa Werner Kenkel  znalazła się w prestiżowym gronie firm od lat szczególnie dbających o środowisko i redukujących emisje gazów cieplarnianych oraz dążących do uzyskania neutralności klimatycznej przez Polskę.

Jedna z największych polskich firmWerner Kenkel. Firma znalazła się na 51.miejscu w rankingu Największych Polskich Firm Prywatnych ogłoszonym w 2021 roku w magazynie Forbes Polska. Przy tej okazji mogliśmy przeczytać, że: „Grupa Werner Kenkel to jedna z najstarszych firm w tegorocznym zestawieniu. Założona w 1979 roku przez Wernera Kenkel nieprzerwalnie prowadzi działalność i systematycznie się rozwija już od 42 lat. Przedsiębiorstwo zarządzane od 2004 roku przez synów założyciela: Adama i Damiana potrafi bardzo dobrze identyfikować nowe trendy w gospodarce. Poza tym dziś produkcja dobrej jakości opakowań to bardzo ważne ogniwo całego łańcucha dostaw”.

Zwycięzca konkursu inicjatyw pracowniczych PARP – Werner Kenkel. To duży sukces w ramach konkursu organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) na „Najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych”. W podkategorii pracodawców zatrudniających powyżej 250 pracowników wyłoniono jednego laureata oraz 8 wyróżnień. Werner Kenkel Sp. z o.o. zwyciężyła, zdobywając maksimum możliwych punktów, natomiast Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie.

Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o. cały czas się rozwija i aktualnie prowadzi nabór kandydatów do pracy. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy zajrzyj na:

Pracuj z nami - Werner Kenkel Kariera

i… WPAKUJ SIĘ DO NAS!

praca werner kenkel bochnia

Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o., ul. Adolfa Mitery 7, 32-700 Bochnia

www.wernerkenkel.com.pl

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje