czwartek, 31 grudnia 2020 17:53

Wieliczka. Szkoła w Sygneczowie doczeka się pełnowymiarowej sali gimnastycznej

Autor Marzena Gitler
Wieliczka. Szkoła w Sygneczowie doczeka się pełnowymiarowej sali gimnastycznej

"Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Sygneczowie" to nowe zadanie, które zostanie zrealizowane w 2021 roku. Miasto i Gmina Wieliczka właśnie ogłosiła przetarg na inwestycję. Kiedy powstanie?

Szkoła Podstawowa im. Kapitan AK Jadwigi Beaupré w Sygneczowie w ramach inwestycji finansowanej przez Gminę Wieliczka, doczeka się pełnowymiarowej sali gimnastycznej. Na jej budowę Burmistrz ogłosił właśnie przetarg nieograniczony. Obiekt sportowy ma być gotowy jesienią przyszłego roku. Na terenie inwestycji znajduje się już budynek Szkoły Podstawowej oraz trzy boiska.

Powierzchnia zabudowy projektowanej sali gimnastycznej wraz z zapleczem wyniesie: 696,63m2. Finalnie oprócz sali gimnastycznej, w pozostałej części przewiduje się zaplecze sali gimnastycznej: szatnie, sanitariaty, magazyn sprzętu sportowego, pomieszczenie dla trenera, pomieszczenie techniczne, toaletę przeznaczoną dla osób niepełnosprawnych oraz cztery sale dydaktyczne. Całość zostanie połączona jednym ciągiem komunikacyjnym. Przewidywane oddanie do użytku inwestycji planowane jest do końca grudnia 2021.

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje