sobota, 25 kwietnia 2020 13:24

Wirus w małopolskiej sieci piekarń! Zakład wstrzymuje produkcję i zamyka punkty

Autor Tomasz Stępień
Wirus w małopolskiej sieci piekarń! Zakład wstrzymuje produkcję i zamyka punkty

Jedna z największych małopolskich sieci piekarń i cukierni, Złoty Kłos, wstrzymuje od dziś produkcję i sprzedaż produktów we wszystkich sklepach. Powód? Wykryty koronawirus u jednego z pracowników.

Osoba zarażona oraz osoby, z którymi zarażony miał styczność od razu objęte zostały przymusową kwarantanną. Wszyscy czują się dobrze.

– Drodzy Klienci, mając na uwadze odpowiedzialność społeczną wobec Was naszych Klientów oraz naszych Pracowników, przekazujemy informację, iż stwierdzono u naszego pracownika pozytywny wynik na obecność wirusa SARS-CoV-2 wywołujący chorobę COVID.-19 – informuje zarząd firmy. – Podjęliśmy drastyczną ale odpowiedzialną, jednocześnie jedyną słuszną decyzję o czasowym wstrzymaniu produkcji i sprzedaży naszych produktów od dnia 25 kwietnia we wszystkich sklepach.

Złoty Kłos to sieć piekarń i cukierni, jedna z największych w Małopolsce. Ma w województwie kilkadziesiąt punktów sprzedaży i jest ceniona przez klientów.

Jak informuje firma, czas przestoju, który potrwa tydzień lub dwa tygodnie, zostanie wykorzystany na dokładną dezynfekcję całego zakładu, a także przeglądy i konserwację parku maszynowego.

– Po powrocie do Was nasze bułeczki będą jeszcze smaczniejsze, a chleb bardziej chrupki – obiecuje Złoty Kłos. – Liczymy na Waszą wyrozumiałość i zrozumienie powagi obecnej sytuacji, bo chociaż nie musimy wstrzymywać produkcji robimy to dla spokoju i bezpieczeństwa nas wszystkich. Liczymy też na Waszą lojalność w niedalekiej przyszłości jak wznowimy produkcję.

Klienci piekarni chwalą odważną i bardzo odpowiedzialną decyzję firmy. Widać to po komentarzach na profilu społecznościowym:

– To jest prawdziwa odpowiedzialność za pracowników i klientów, szacunek dla właścicieli i duużo zdrowia

– Bardzo odpowiedzialne zachowanie życzę dużo zdrowia i czekam na pyszny kukurudziany

– Nie wytrzymam dwóch tygodni bez drożdżowego ciasta ze Złotego Kłosa!

–  TO prawdziwa odpowiedzialność zdrowia moc Wszystkim-jeszcze bedzie przepięknie

– Życzymy zdrowia i czekamy na otwarcie!

koronawirus najnowsze informacje

Małopolska - najnowsze informacje