piątek, 29 września 2023 07:55

Wstrząsające fakty w sprawie śmierci czterolatka w Zabierzowie

Autor Mirosław Haładyj
Wstrząsające fakty w sprawie śmierci czterolatka w Zabierzowie

W czwartkowe popołudnie na terenie jednego z przedszkoli w Zabierzowie zginęło 4-letnie dziecko. W sprawie pojawiają się wstrząsające fakty.

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie w Zabierzowie. Ze wstępnych informacji podanych przez służby wynikało, że czteroletni przedszkolak wpadł do studni.

Jak się okazuje, na terenie przedszkolnego placu zabaw mieścił się zbiornik z wodą o średnicy głębokości 3 metrów i 5-6 metrów. Strażak, który brał udział w akcji, przekazał, że mieszczący się pod placem zabaw zbiornik, był źle zabezpieczony, przez co stanowił ogromne niebezpieczeństwo. Jak przekazał mundurowy, wpaść do środka można było przez niewielki, kwadratowy otwór, do którego trudno byłoby się przedostać osobie dorosłej, ale nie małemu dziecku.

Jak przekazał Interii mieszkaniec Zabierzowa wiele lat temu w gromadzono tam nieczystości z okolicznych bloków.

Czytaj również:

Tragiczny wypadek na terenie przedszkola w powiecie krakowskim. Nie żyje 4-latek
Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie w Zabierzowie. Nie żyje 4-latek. W czwartkowe popołudnie na terenie przedszkola znajdującego się na ul. Leśnej w Zabierzowie doszło do tragicznego wypadku. 4-letnie dziecko podczas zabawy wpadło do studzienki kanalizacyjnej na terenie przedszk…
Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje

Rozrywka