poniedziałek, 27 czerwca 2022 13:33

Wybrał się popływać w rzece. Znajomi znaleźli jego ciało

Autor Patryk Trzaska
Wybrał się popływać w rzece. Znajomi znaleźli jego ciało

Wczoraj (26.06.) 52-latek wybrał się wraz ze znajomymi nad rzekę Paleczkę w Budzowie (powiat suski). W pewnym momencie znajomi mężczyzny wybrali się do sklepu, kiedy wrócili znaleźli ciało w wodzie.

Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, 52-latek wybrał się ze znajomymi nad rzekę. W pewnym momencie wypoczywające osoby postanowiły wybrać się do sklepu, natomiast 52-latek wszedł do wody, aby się ochłodzić. Po powrocie ze sklepu osoby wróciły w miejsce wypoczynku, lecz ich towarzysza nie było. Postanowili sprawdzić, w którym miejscu się kąpie, gdy zauważyli w rzece ciało 52-latka.

Na miejsce szybko zostały wezwane służby, ale niestety, 52-latka nie udało się uratować. Na miejscu pracowała grupa śledczych z prokuratorem rejonowym. Obecnie zajmują się oni wyjaśnianiem przyczyn tragicznej śmierci mężczyzny.

Policja przypomina, że upały, którymi przywitał nas sezon wakacyjny, skłaniają do wypoczynku nad wodą. Należy jednak pamiętać, że woda to bardzo niebezpieczny żywioł i zbiera okrutne żniwa.

inf. - KPP Sucha Beskidzka

fot. Wikipedia

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje