czwartek, 13 lipca 2023 09:52

Wymiana i napełnianie butli do saturatorów w Krakowie

Autor Artykuł sponsorowany
Wymiana i napełnianie butli do saturatorów w Krakowie

Saturatory cieszą się coraz większą popularnością dzięki ekologicznemu wpływowi na naszą planetę. Samodzielne przygotowanie wody z bąbelkami to nie tylko spora oszczędność ale również ogromny krok w kierunku ocalenia planety Ziemi przed katastrofą ekologiczną zagrażającej nam przez nagromadzenie plastikowych odpadów. W saturatorach umieszczony jest cylinder ze spożywczym gazem CO2, który umożliwia wtłoczenie bąbelków do wody znajdującej się w butelce. Po opróżnieniu butli możesz ją wymienić w punkcie wymiany Spinel Soda lub bez wychodzenia z domu dzięki usłudze internetowej.

Dlaczego należy dbać o nawodnienie organizmu?

Każdy z nas w ciągu dnia powinien monitorować ilość spożytych płynów. Według zaleceń specjalistów dziennie należy spożyć minimum 2 litry wody. Ilość ta jednak znacząco się zwiększa w zależności od wysiłku, temperatury otoczenia oraz masy ciała. Odwodnienie organizmu powoduje nieprzyjemne skutki takie jak bóle głowy, osłabienie, suchość w ustach, przyśpieszone tętno czy ospałość. Dbając o odpowiednie nawodnienie organizmu zadbasz również o swoje zdrowie.

Czym jest Spinel Soda?

Chcesz dbać o odpowiedni poziom nawodnienia? Spinel Soda to marka, która dzięki saturatorowi do gazowania wody oraz przeznaczonymi do niego akcesoriami. Zwykła woda nie posiada konkretnego smaku, jest neutralna i nie zachęca do częstego picia. Sytuacja zmienia się dzięki saturatorowi Spinel Soda BubbleON, który pozwoli Ci zagazować wodę. Gazowana woda różni się od niegazowanej pod względem smaku, znajdujące się w niej bąbelki zwiększają poczucie orzeźwienia, dzięki czemu nasze kubki smakowe domagają się więcej.

Spinel Soda - woda gazowana zawsze pod ręką

Do wygodnego gazowania i picia wody niezbędna jest butelka. Spinel Soda posiada dedykowaną butelkę do saturatora BubbleON, która po zagazowaniu w niej wody świetnie się sprawdzi jako poręczny bidon. Butelka o pojemności 1 litra z estetycznym designem będzie towarzyszyć Ci w pracy, na uczelni lub siłowni a Twój poziom nawodnienia pozostanie na wysokim poziomie.

Skończył się gaz w saturatorze, gdzie wymienić butlę w Krakowie?

Podczas gazowania wody, w zależności od preferencji zużywamy różne ilości CO2, co prędzej czy później prowadzi do całkowitego opróżnienia butli.
Marka Spinel Soda nie tylko posiada w swojej ofercie saturator i akcesoria, ale również usługę polegającą na wymianie pustego cylindra CO2. Pustą butlę saturatora można wymienić na dwa sposoby.
Jeśli jesteś mieszkańcem Krakowa możesz wymienić nabój w jednym ze stacjonarnych punktów Spinel Soda, np. pod adresem Gromadzka 46A lub w północnej części Krakowa na placu Imbramowskim w pawilonie 101.
Do wybranego punktu należy przyjść z pustym cylindrem a zostanie on wymieniony na pełny w zaledwie kilka minut.
Spinel Soda posiada również rewolucyjny sposób wymiany online. Cały proces opiera się na wykupieniu usługi i wysłaniu pustego cylindra na adres wskazany. Następnie po upływie 5 dni od nadania wróci do Ciebie całkowicie napełniony nabój.
Wymiana butli Spinel Soda Online znajduję się pod tym linkiem: Wymiana naboju CO2 Spinel Soda.

Jaki nabój do saturatora wybrać?

Większość saturatorów posiada klasyczny zawór, są to butle charakteryzujące się kolorem niebieskim. Sposób ich montażu to wkręcanie, jest tak również w przypadku saturatora Spinel Soda BubbleON. Jedną z większych zalet klasycznych cylindrów jest ich tańsza wymiana. Inaczej sytuacja wygląda z butlami innego koloru, cylindry różowe posiadają zawór typu QuickConnect – dedykowany sposób montażu do saturatorów SodaStream. Technologia QuickConnect sprawia, że wymiana cylindra nie wymaga wkręcania, ale cena za jej napełnienie jest wyższa.
Punkty SpinelSoda oferują napełnienie butli klasycznych oraz różowych – QuickConnect.

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka