poniedziałek, 17 kwietnia 2023 14:00

Wyrzuciło ją z auta na odległość kilkudziesięciu metrów. Fatalny wypadek w Olszynach

Autor Katarzyna Jamróz
Wyrzuciło ją z auta na odległość kilkudziesięciu metrów. Fatalny wypadek w Olszynach

Do groźnego wypadku doszło w sobotę po godzinie 22 na drodze wojewódzkiej w Olszynach. Kierująca pojazdem w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

W sobotę (15 kwietnia) po godzinie 22 na drodze wojewódzkiej w miejscowości Olszyny (powiat tarnowski, gmina Rzepiennik Strzyżewski) miał miejsce wypadek drogowy, do którego zostały wezwane służby ratunkowe. Samochód osobowy, z niewyjaśnionych przyczyn, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas drogi uderzając w betonowy przepust.

– Ratownicy, którzy pojawili się na miejscu udzielali pierwszej pomocy rannej kobiecie, kierującej samochodem osobowym Honda. Została ona wyrzucona z pojazdu kilkadziesiąt metrów od niego. Ranna 49-letnia mieszkanka powiatu tarnowskiego trafiła do tarnowskiego szpitala z urazem głowy w stanie ciężkim, zagrażającym życiu

– informuje asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy KMP w Tarnowie.

Policjanci pracujący na miejscu zbierali dowody i ustalali prawdopodobną jego przyczynę. Materiały trafią do specjalistów z zakresu wypadków drogowych, którzy na podstawie zebranych informacji oraz opierając się na opiniach biegłych z zakresu wypadków komunikacyjnych ustalą wszystkie okoliczności i określą jego przyczynę.

Inf./Fot. KMP w Tarnowie

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka