niedziela, 16 lipca 2023 19:51

Za kierownicą jednak Patryk P. - syn znanej celebrytki? Policja wydała oświadczenie

Autor Mirosław Haładyj
Za kierownicą jednak Patryk P. - syn znanej celebrytki? Policja wydała oświadczenie

Policjanci z prokuratorem prowadzili oględziny na miejscu wypadku drogowego w Krakowie, w którym zginęły 4 osoby - mieszkańcy powiatu wielickiego. Śledztwo wyjaśni przyczyny tego tragicznego zdarzenia. - Odnosząc się do doniesień medialnych, mówiących, że kierowcą była inna osoba, informujemy, iż wszystkie ustalenia wskazują, że to Patryk P. kierował wskazanym samochodem - przekazała policja.

Dziś (15 lipca) około 3 w nocy w Krakowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący Renault Megane jadący Aleją Krasińskiego w kierunku Mostu Dębnickiego stracił nagle panowanie nad pojazdem, potrącił słupki zawężające jezdnię, przejechał przez skrzyżowanie w lewą stronę uderzając w słup sygnalizacji świetlnej i lampę oświetlenia ulicznego, a następnie zjechał, dachując, po schodach na Bulwar Czerwieński, gdzie z kolei uderzył w betonowy murek okalający ścieżkę dla pieszych.

To przez pieszego? Mamy wstrząsające nagranie z tragicznego wypadku. Nie żyje 4 dwudziestolatków

Na miejscu szybko zjawiły się służby. Strażacy wyciągali poszkodowanych z pojazdu, pogotowie reanimowało ich. Niestety czwórka mężczyzn, która znajdowała się w samochodzie zmarła. To mieszkańcy powiatu wielickiego w wieku 20 do 24 lat.

Nie żyje syn uczestniczki ,,Królowych Życia” i trzech dwudziestolatków. Tragiczny wypadek w Krakowie [Foto]

Policjanci i prokurator przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli uliczny monitoring, ustalili świadków – pieszych, którzy znajdowali się w pobliżu miejscu wypadku. Zmarłemu kierowcy zostanie pobrana krew do badania na zawartość alkoholu.

Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków - Krowodrza. Na monitoringu zarejestrowano przejazd samochodu -  śledczy będą analizować te zapisy i inne dowody w sprawie, wspólnie z biegłym z zakresu ruchu drogowego.

Prokurator Prokuratury Rejonowej Krakow – Krowodrza w Krakowie w dniu 15 lipca 2023 r.  wydał postanowienie o wszczęciu śledztwa w sprawie umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym i nieumyślnego spowodowania wypadku w dniu 15 lipca 2023 roku w Krakowie przez kierującego pojazdem marki Renault tj. Patryka P. Odnosząc się do doniesień medialnych, mówiących, że kierowcą była inna osoba, informujemy, iż wszystkie ustalenia wskazują, że to Patryk P. kierował wskazanym samochodem. W szczególności  wskazują na to czynności identyfikacyjne na miejscu zdarzenia, materiał fotograficzny i nagranie z monitoringu ulicznego, na którym widać jak Patryk P. chwilę przed wypadkiem wsiada za kierownicę swego samochodu - poinformowano w oświadczeniu.

Nie żyje syn uczestniczki ,,Królowych Życia” i trzech dwudziestolatków. Tragiczny wypadek w Krakowie [Foto]
Do zdarzenia doszło w sobotnią noc (15 lipca) w Krakowie. Jak informuje nas czytelnik, w wyniku wypadku śmierć poniosły cztery osoby. O 3:00 nad ranem samochód osobowy renault megane nieznanych przyczyn zjechał zjechał na nadbrzeże z mostu Dębnickiego, uszkadzając infrastrukturę. Jak poinformował n…
To przez pieszego? Mamy wstrząsające nagranie z tragicznego wypadku. Nie żyje 4 dwudziestolatków
Do zdarzenia doszło w sobotnią noc (15 lipca) przy moście Dębnickim w Krakowie. Nie żyje czterech dwudziestolatków. W nocy kierowca przy dużej prędkości stracił panowanie nad samochodem (być może hamował, ponieważ zauważył pieszego wchodzącego na jezdnię w niedozwolonym miejscu), uderzył bokiem w m…

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka