piątek, 1 lipca 2022 08:33

Zadźgał żonę we własnym mieszkaniu. Nie miała szans

Autor Patryk Trzaska
Zadźgał żonę we własnym mieszkaniu. Nie miała szans

Do makabrycznych zdarzeń doszło w środę (29 czerwca) na jednym z chrzanowskich osiedli. Mężczyzna zadał swojej żonie Alicji aż siedem ran nożem. Kobieta nie miała szans na przeżycie i zmarła przed przyjazdem pogotowia.

O dramacie dziejącym się w jednym z chrzanowskich mieszkań policjanci dowiedzieli się tuż po godzinie 16 w środę. Mężczyzna zaatakował swoją żonę nożem i zadał jej aż siedem ran kłutych. Na miejsce od razu skierowano policjantów oraz ratowników medycznych. Na miejscu okazało się, że wejście do mieszkania jest niemożliwe, dlatego konieczna była również interwencja strażaków.

Niestety, po wejściu do mieszkania okazało się, że kobieta zmarła przed przyjazdem służb - Na miejscu tragedii okazało się, że poszkodowana miała siedem ran kłutych, zadanych nożem w okolicach klatki piersiowej i pleców – przekazała w rozmowie z Gazetą Krakowską Elżbieta Jopek, Prokurator Rejonowy w Chrzanowie.

Sprawca został zatrzymany przez policjantów i przewieziony do chrzanowskiego szpitala, gdzie przebywa na oddziale psychiatrycznym. Jego stan nie pozwala obecnie na przesłuchanie go.

Na miejscu zdarzenia policja zabezpieczyła dowody. Czynności procesowe są prowadzone w kierunku zabójstwa, za które mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.  

inf. Gazeta Krakowska

fot. Głos24

Chrzanów - najnowsze informacje