W nocy z piątku na sobotę wandal zniszczył drzwi i elewację zabytkowej kamienicy. Trafił w ręce policji.
Tuż po północy, z piątku na sobotę strażnicy patrolujący ul. Szpitalną zauważyli mężczyznę malującego żółtym sprayem po drzwiach kamienicy. Sprawca na widok zbliżającego się patrolu schował spray i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został ujęty.
Mężczyzna przyznał się do dewastacji drzwi i elewacji zabytkowej kamienicy, a w związku z tym trafił w ręce policji.



Inf. i foto: Straż miejska
















![Internetowy hegemon z nową siedzibą w Krakowie. Od biurek, przez bilard, aż po masaż [ZDJĘCIA]](https://cdn.glos24.pl/2026/06/Internetowy-hegemon-z-now---siedzib---w-Krakowie_w300.webp)


