czwartek, 25 kwietnia 2024 13:43

Zderzył się tramwaj z samochodem dostawczym. Kierowca był pijany (WIDEO)

Autor Katarzyna Domagała
Zderzył się tramwaj z samochodem dostawczym. Kierowca był pijany (WIDEO)

Dzisiaj w Krakowie przy ulicy Mogilskiej tramwaj zderzył się z samochodem dostawczym. Kierujący samochodem był pod wpływem alkoholu. Występują duże utrudnienia w ruchu i komunikacji miejskiej.

Anna Wolak z KMP w Krakowie poinformowała, że do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierowca samochodu dostawczego, jadący od strony Nowej Huty, chciał nawrócić. Pasażerom tramwaju nic się nie stało, natomiast motorniczy z lekkimi obrażeniami został zabrany do szpitala na badania.    

Kierujący samochodem dostawczym został przebadany, okazało się, że miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca nawracał w złym miejscu - powiedziała Anna Wolak z KMP w Krakowie.

Film z nagrania udostępnił Patrol998-Małopolska

#OBECNIE 🔴Kraków🔴 Ul. Mogilska - doszło do zderzenia tramwaju z samochodem dostawczym. W chwili obecnej na miejscu działania prowadzą wszystkie służby ratunkowe. Występują duże utrudnienia w ruchu drogowym oraz w komunikacji miejskiej ❗ Jak informuje Anna Wolak z KMP w Krakowie do zdarzenia doszło w momencie kiedy kierowca samochodu dostawczego jadący od strony Nowej Huty chciał nawrócić. Pasażerom tramwaju nic się nie stało, natomiast motorniczy z lekkimi obrażeniami został zabrany do szpitala na badania. - Kierujący samochodem dostawczym został przebadany, okazało się, że miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca nawracał w złym miejscu. - Ta właściwa zawrotka jest kawałek dalej. Ta na którą wjechał była dla tych co jechali z przeciwnego kierunku, więc wjechał pod prąd - dodała Anna Wolak z KMP w Krakowie. Film: Kacper 🚨WIDZIAŁEŚ ZDARZENIE GDZIE DZIAŁAJĄ SŁUŻBY 🚨 📞POINFORMUJ NAS O TYM ZDARZENIU MY POINFORMUJEMY INNYCH📞 📲WYŚLIJ WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ NA NASZĄ SKRZYNKĘ NA FB📲 📸📽WhatsApp: 794377827 📸📽 📸📽️Telegram: 794377827📸📽️ 👍Polub nasz profil na FB oraz Instagramie. 👍https://instagram.com/patrol998?igshid=YmMyMTA2M2Y= 👍 #pomocdrogowa #utrudnienia #sluzby #krakow

Opublikowany przez Patrol998-Małopolska Czwartek, 25 kwietnia 2024
Fot.: Małopolska Policja

Źródło: Patrol998-Małopolska

Fot.: Małopolska Policja

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka