wtorek, 23 kwietnia 2024 14:40

Zmiana władzy w Kalwarii Zebrzydowskiej. Gmina będzie miała nowego burmistrza

Autor Katarzyna Jamróz
Zmiana władzy w Kalwarii Zebrzydowskiej. Gmina będzie miała nowego burmistrza

Od maja Kalwaria Zebrzydowska będzie miała nowego burmistrza. Z informacji przekazanych przez Państwową Komisję Wyborczą wynika, że w drugiej turze wyborów samorządowych zwyciężył Tadeusz Stela. – Pragnę serdecznie podziękować za zaufanie, którym zostałem obdarzony – przekazał nowo wybrany burmistrz za pośrednictwem Facebooka.

W drugiej turze wyborów samorządowych, które zostały przeprowadzone w gminie Kalwaria Zebrzydowska, zwyciężył Tadeusz Stela. W minioną niedzielę (21 kwietnia) 51-latek zdobył 55,47 proc. poparcia. Z kolei na dotychczasowego burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej zagłosowało 44,53 proc. wyborców.

"Towarzyszy mi ogromna wdzięczność"

Augustyn Ormanty, po poznaniu wyników głosowania, podziękował swoim wyborcom za zaufanie oraz pogratulował nowo wybranemu burmistrzowi. – Szanowni wyborcy, drodzy mieszkańcy. Chciałbym serdecznie podziękować każdemu z Państwa za udział w wyborach na burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej. Wasze zaangażowanie, wsparcie i oddanie sprawie lokalnej społeczności są niezwykle ważne i cenne. Mimo że rezultaty tych wyborów nie spełniły moich oczekiwań, towarzyszy mi ogromna wdzięczność za Państwa zaufanie oraz za możliwość prezentowania swoich pomysłów i planów dla naszego miasta. Wasze głosy i opinie stanowią fundament demokracji lokalnej, która jest kluczowa dla rozwoju naszej społeczności. Choć droga do celu była kręta, to Państwa wsparcie dawało mi siłę i determinację, by walczyć o lepszą przyszłość dla naszej pięknej Małej Ojczyzny. Panu Tadeuszowi Steli gratuluję i życzę powodzenia w sprawowaniu funkcji burmistrza. Życzę Panu, żeby miał Pan wokół siebie dobrych i lojalnych współpracowników. Wierzę, że wspólne wysiłki nadal będą kształtować nasze miasto i gminę, przynosić pozytywne zmiany dla wszystkich mieszkańców. Jestem wdzięczny za możliwość służenia naszej społeczności i nadal będę pracować dla dobra naszej wspólnoty lokalnej. Mam nadzieję, że zapamiętają mnie Państwo jako oddanego i dobrego gospodarza Gminy Kalwarii Zebrzydowskiej – czytamy w opublikowanym na Facebooku poście.

Szanowni Wyborcy, Drodzy Mieszkańcy,🌟👥 Chciałbym serdecznie podziękować każdemu z Państwa za udział w wyborach na...

Opublikowany przez Augustyn Ormanty Niedziela, 21 kwietnia 2024

"Przyszłość jest w naszych rękach"

W poniedziałek (22 kwietnia) na facebookowym profilu Tadeusza Steli pojawił się krótki filmik, w którym podziękował swoim wyborcom oraz zachęcił do dalszej współpracy. – Szanowni mieszkańcy naszej społeczności. Pragnę serdecznie podziękować za zaufanie, którym zostałem obdarzony. Szczególne podziękowania dla mojej żony, rodziny, bliskich i przyjaciół. Dziękuję młodym, którzy nie pozostali obojętni. Przyszłość jest w naszych rękach. Zachęcam do współpracy wszystkich ludzi dobrej woli, dla dobra naszej społeczności. Dziękuję bardzo – przekazał Tadeusz Stela w zamieszczonym na Facebooku filmie.

Fot. Ilustracyjne/Mateusz Łysik/Screen z Facebooka

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje

Rozrywka