sobota, 25 lutego 2023 10:48

1,5-roczny chłopczyk w szpitalu. Znamy szczegóły wypadku na pasach w Wieliczce

Autor Marzena Gitler
1,5-roczny chłopczyk w szpitalu. Znamy szczegóły wypadku na pasach w Wieliczce

1,5-roczne dziecko wypadło matce z rąk i trafiło do szpitala. Kobietę niosącą je potrącił wczoraj na pasach samochód. Do wypadku doszło w centrum Wieliczki. O szczegółach mówi rzecznik KWP w Krakowie Sebastian Gleń.

Do potrącenia na pasach w centrum Wieliczki przy ul. Goliana doszło wczoraj, 24 lutego przed godz. 19. O tym, jak doszło do wypadku mówi rzecznik KWP w Krakowie rzecznik prasowy, mł. insp. Sebastian Gleń.

- Kierowca na ul. Goliana potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 25-latkę z 1,5-rocznym synkiem. Kierujący samochodem marki Kia 54-latek był trzeźwy. Nie jechał szybko. Wyjeżdżał samochodem z prostopadłej do ul. Goliana podporządkowanej ulicy Powstania Warszawskiego. W wypadku zostało poszkodowane tylko dziecko. Matka niosła go na rękach, ale w wyniku uderzenia samochodu synek wypadł jej na ziemię. Chłopiec ma potłuczenia i trafił do szpitala - mówi rzecznik.

Informacje o wypadku i zdjęcia opublikował Patrol998-Małopolska.

#obecnie Wieliczka Skrzyżowanie Powstania Warszawskiego z Zygmunta Goliana - doszło do potrącenia kobiety z dzieckiem...

Opublikowany przez Patrol998-Małopolska Piątek, 24 lutego 2023

fot. Policja i Fb. Patrol998-Małopolska

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje