środa, 6 grudnia 2023 07:15

15-latek zgubił się w Krakowie. Nie było z nim kontaktu

Autor Mirosław Haładyj
15-latek zgubił się w Krakowie. Nie było z nim kontaktu

Krakowscy policjanci prowadzili poszukiwania 15-latka, który się zgubił w Krakowie. Chłopiec został odnaleziony przez motorniczego na zajezdni tramwajowej. Nastolatek trafił pod opiekę najbliższych, a jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

3 grudnia br. około godz. 21 krakowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 15-latka. Chłopiec zadzwonił na numer alarmowy, informując, że przyjechał pociągiem z Warszawy do Krakowa i w tej chwili nie wie, gdzie jest, po czym się rozłączył. Wielokrotne próby nawiązania z nim kontaktu, okazały się bezskuteczne.

Krakowscy policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzone zostały okolice dworca i rejony przyległe. Informacja o poszukiwaniach nastolatka została przekazana m.in. do dyspozytora komunikacji miejskiej, ponieważ jak wynikało z ustaleń poczynionych przez policjantów, chłopiec mógł się przemieszczać tramwajem w kierunku Nowej Huty. Na zajezdni tramwajowej w Nowej Hucie chłopca zauważył motorniczy, który od razu powiadomił o tym fakcie służby. 15-latek został odnaleziony.

Nastolatek trafił pod opiekę najbliższych, a jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Inf. i foto: policja

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka