środa, 6 kwietnia 2022 08:04

5 pomysłów na prezenty świąteczne dla pracowników

Autor kal
5 pomysłów na prezenty świąteczne dla pracowników

Święta to najlepsza okazja do obdarowywania bliskich prezentami. Nie musi to jednak dotyczyć tylko rodziny i przyjaciół. To również świetny moment żeby okazać swoją wdzięczność pracownikom, którzy cały rok pracują z nami na sukces naszego biznesu. Przedstawiamy najlepsze pomysły na prezenty świąteczne dla pracowników.

Voucher do restauracji

Życie pracowników to nie tylko praca i zwłaszcza w Święta warto o tym pamiętać. Jeżeli chcemy im podziękować za ich pracę i czas poświęcony naszej działalności, to warto pomyśleć nad prezentem, który pozwoli im trochę odpocząć. Ponieważ praca często odciąga ich od bliskich, to voucher do restauracji pomoże temu zaradzić. Dzięki temu nasz pracownik może zaprosić najbliższą osobę i cieszyć się z nią relaksującym wieczorem. Warto wybrać restaurację, w której każdy znajdzie coś dla siebie, w której panuje przyjemna atmosfera i znajdą się też dobre alkohole.

Kosz prezentowy wypełniony pysznościami

Kosze prezentowe to upominek, z którego ucieszy się każdy – wszystko zależy od zawartości. Wśród koszów na Napu.pl znajdziemy na przykład takie, które są spełnieniem marzeń każdego łasucha. Zawierają praliny, pierniczki, różnego rodzaju ciastka i belgijskie czekolady. Jeżeli nasz pracownik preferuje raczej napoje niż słodycze, to również jest w czym wybierać. Wśród naszych ekskluzywnych propozycji można znaleźć kawy Lavazza, aromatyczne herbaty liściaste, ale też ekskluzywne alkohole. Whisky, wódki, wina, prosecco – dla Panów możemy wybrać mocniejsze trunki, a dla kobiet bezpieczną opcją będą wina i bąbelki. Wszystkie produkty są pięknie opakowane i możemy wybierać spośród wielu rozmiarów, rodzajów i opakowań. Takie paczki świąteczne będą dobrą alternatywą dla typowej bombonierki albo puszki kawy.

Zabawny prezent

Jeżeli z pracownikami pozostajemy w przyjaznej atmosferze i często z nimi żartujemy, to prezent na Święta również może być żartobliwy. Jeżeli chcemy podarować tylko drobiazgi, które pokazują, że o nich pamiętamy, to zabawny kubek czy T-shirt nawiązujący do żarciku z pracy na pewno wywoła uśmiech i nada nam tytuł szefa z poczuciem humoru.

Prezent związany z pracą

Jeżeli z kolei pozostajemy z naszymi pracownikami w stosunkach czysto „pracowniczych”, to możemy nawiązać naszym prezentem do ich pracy. W zależności od charakteru naszej działalności może to być planer, kalendarz, wieczne pióro albo kompletnie inny rodzaj: skrzynka z narzędziami, albo lakiery do paznokci. Dobrze najpierw wybadać co rzeczywiście może się przydać naszemu pracownikowi.

Często najlepszym prezentem dla pracownika jest... dzień wolny!

Jeżeli rodzaj Waszej działalności oznacza, że okres świąteczny jest dla Was szczytem sezonu i pracownicy są lekko przemęczeni, to dobrym pomysłem na pewno będzie dodatkowy dzień wolny – na przykład w samą Wigilię albo dzień przed. Wiele osób z takiego prezentu ucieszy się jeszcze bardziej niż z paczki świątecznej.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje