czwartek, 13 lutego 2020 13:38

5 powodów, dlaczego warto wybrać parking przy lotnisku w Balicach

Autor Głos 24
5 powodów, dlaczego warto wybrać parking przy lotnisku w Balicach

Każdy, kto wyjeżdża na wakacje i zamierza podróżować samolotem, stoi przed wyborem — dojechać na lotnisko swoim samochodem czy taksówką. Każda z tych opcji ma swoje zalety. Jednak coraz więcej osób woli ze spokojem przyjechać własnym autem, a później bezpiecznie zaparkować go na parkingu w pobliżu. Dowiedz się, dlaczego warto zostawić samochód na parkingu przy lotnisku Balice.

Spokojna głowa

Dla większości osób pakowanie się i dojazd na wakacje to spora dawka stresu. Tym bardziej, kiedy wyjeżdżasz z dziećmi. Dlatego bardziej opłaca Ci się dojechać na lotnisko własnym samochodem, zamiast zamawiać taksówkę, martwić się, czy dojedziesz na czas, a później czekać aż jakiś kierowca będzie wolny, by odwieźć Cię do domu. Balice parking to opcja, która pozwoli Ci w spokoju wyjechać na upragniony urlop z lotniska w Krakowie.

Wygoda to jedna sprawa, ale często ważne jest także to, aby szła ona w parze z bezpieczeństwem. Wtedy właśnie efekt bezstresowych wakacji będzie gwarantowany. Zatem koniecznie wybierz parking, który jest strzeżony przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Dodatkowym atutem będzie również możliwość wykupienia ubezpieczenia, np. od nieszczęśliwych wypadków na terenie parkingu bądź też od kradzieży.

Korzystna cena parkingu

Pamiętaj o jednej głównej zasadzie — nie zostawiaj samochodu tuż przy lotnisku. Czasem zaledwie kilkaset metrów dalej znajdują się parkingi, oferujące znacznie niższe ceny. Takie oferty będą dla Ciebie korzystniejsze. Dzięki temu więcej pieniędzy zostanie w Twojej kieszeni. Dziś firmy muszą konkurować ze sobą, dlatego, jeśli dobrze poszukasz, możesz sporo zaoszczędzić.

Pełna wygoda

Nie ma lepszej opcji niż prowadzenie własnego samochodu, zapakowanie do niego wszystkich walizek i dojazd na lotnisko, a po powrocie odebranie auta i odjazd do domu. Zdecydowanie, gdy wybierasz tę opcję, stawiasz również na najbardziej komfortowe rozwiązanie. Nie tracisz czasu, ale też gwarantujesz swoim towarzyszom podróżowanie na wyższym poziomie. Dzięki temu na pewno na długo zapamiętacie te wakacje. Osoby, które choć raz zdecydują się na zostawienie auta na parkingu w Balicach, przekonują się, że to rozwiązanie jest strzałem w dziesiątkę. I następnym razem już się nie będą nad tym zastanawiać, a po prostu rezerwują miejsce postojowe.

Prosta rezerwacja miejsca parkingowego

Kiedy wybierzesz Balice parking, będziesz mógł skorzystać z prostego formularza, dzięki któremu dokonasz rezerwację. To bardzo duże ułatwienie, gdyż zaoszczędzisz na tym sporo czasu. W razie jakichkolwiek pytań masz też do dyspozycji doradców, do których możesz zadzwonić. Firmy dysponujące właśnie takimi udogodnieniami, powinieneś wybierać. Dodatkowo uzyskasz też potwierdzenie, że dokonałeś rezerwację, a płatności możesz uregulować dzięki bankowości elektronicznej.

Dodatkowe usługi na parkingu

Obecnie bardzo często firmy oferujące miejsca parkingowe idą jeszcze o krok dalej i maksymalnie zwiększają Twój komfort. Jak? Otóż oferują transport busem z lotniska na parking i odwrotnie. Pojazdy kursują na tyle często, że czekasz na tego typu transport krócej, niż na taksówkę. Oszczędność czasu i pełna beztroska są czymś, czego nie da się wycenić.

Głos24 EXTRA - najnowsze informacje