środa, 28 września 2022 15:35

Arena Mocy w Małopolsce to największe pole paintballowe w Polsce z ogromem atrakcji

Autor Artykuł sponsorowany
Arena Mocy w Małopolsce to największe pole paintballowe w Polsce z ogromem atrakcji

Gry zespołowe to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu ze znajomymi, a szczególnie jeśli jest to paintball. Pozorowana walka z użyciem broni, która wyrzuca do przeciwnika pociski wypełnione farbą dostarcza adrenaliny, świetnej zabawy i skutecznie rozładowuje stres. Weź udział w rozgrywkach na największym polu paintballowym, jakim jest Arena Mocy!

Arena Mocy - największe pole do paintballu

Arena Mocy - Największe pole paintballowe to aż trzy hektary terenu, który przypomina prawdziwą batalistyczną scenerię z filmu. Znajdują się na nim 4 poligony do gier tematycznych - dzięki temu możesz poczuć się jak prawdziwy wojownik czy komandos. Do wyboru masz więc tradycyjną rozgrywkę w paintballa lub wariant scenariuszowy - wybierz taki, który najbardziej przypadł Ci do gustu. Otrzymasz kompletny sprzęt do paintballa, którego kluczowym elementem jest oczywiście marker do paintballa. Ale to nie wszystkie możliwości - możesz także skorzystać ze strzelnicy paintballowej.

Paintball dla dorosłych, juniorów i survival dla dzieci

Największe pole paintballowe to genialna rozrywka nie tylko dla dorosłych - posiadamy również profesjonalny sprzęt do paintballa na mniejsze kulki, który odznacza się m.in. mniejszą wagą i gabarytami - jest idealny dla sekcji juniorskiej! Ponadto Arena Mocy to także możliwość wzięcia w jednodniowym survivalu dla najmłodszych, a nawet tego rodzaju tematycznych półkoloniach. Dodatkowa i również ekscytująca rozrywka czeka na fanów samochodów RC - dysponujemy świetnymi torami dla autek sportowych i terenowych.

Strefy wypoczynku po emocjonujących rozgrywkach

Największe pole paintballowe to także miejsca, gdzie możesz odłożyć swój marker do paintballa, aby odpocząć i zrelaksować się po wyczerpujących rozgrywkach. Hamaki, leżaki, pufy, stoliki, a wieczorem światło z naftowych pochodni czy girlandowych żarówek sprawią, że relaks po wyczerpujących rozgrywkach nabierze jeszcze lepszego wymiaru.

Zorganizuj wyjątkową imprezę integracyjną, firmową czy urodziny

Największe pole paintballowe Arena Mocy to idealne miejsce na zorganizowanie różnego rodzaju imprez integracyjnych, firmowych, urodzin czy wieczorów kawalerskich, a nawet wycieczek szkolnych i dla przedszkolaków - profesjonalne zaplecze i ogromna przestrzeń stwarzają idealne warunki dla tego rodzaju imprez.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje