środa, 29 listopada 2023 10:50

"Blokowe love." Uprawiali seks na klatce. Nakryła ich sąsiadka

Autor Marzena Gitler
"Blokowe love." Uprawiali seks na klatce. Nakryła ich sąsiadka

Nietypową interwencję opisała Straż Miejska Miasta Krakowa. Mężczyzna i kobieta "z zapamiętaniem wykonywali wyrafinowane ćwiczenia gimnastyczne z użyciem schodów" - napisali strażnicy, którzy ukarali kochanków mandatami.  

Straż Miejska Miasta Krakowa opisała nietypową interwencję, która miała miejsce we wtorek wieczorem, 28 listopada, w jednym z bloków w Nowej Hucie. "Blokowe love" - tak swój post zatytułowali strażnicy miejscy z Krakowa.  Post jest tak zabawny, że cytujemy go w całości.

"Dobiegające z klatki schodowej odgłosy zaintrygowały wczoraj mieszkankę jednego z wieżowców w Nowej Hucie. Właśnie dlatego, pomimo późnej pory, postanowiła sprawdzić, co się dzieje. Uchyliła drzwi, rzuciła okiem na półpiętro i … osłupiała. Zobaczyła bowiem kobietę i mężczyznę, którzy z zapamiętaniem wykonywali wyrafinowane ćwiczenia gimnastyczne z użyciem schodów. Ponieważ jak na dłoni było widać, że nie o sport tu chodzi, postanowiła zadzwonić na 986. Strażnicy miejscy, którzy pojawili się na miejscu, stanęli przed niełatwym zadaniem realizacji niecodziennej interwencji. Udało się i miłosne igraszki pary kochanków zostały zakończone nałożeniem dwóch mandatów karnych".

Blokowe love 💘 Dobiegające z klatki schodowej odgłosy zaintrygowały wczoraj mieszkankę jednego z wieżowców w Nowej...

Opublikowany przez Straż Miejska Miasta Krakowa Środa, 29 listopada 2023

fot. pixabay

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka