wtorek, 10 sierpnia 2021 11:19

Bochnia: Uczestniczka talent-show nagrała cover wielkiego przeboju

Autor Mirosław Haładyj
Bochnia: Uczestniczka talent-show nagrała cover wielkiego przeboju

Znana z udziału w programie The Voice Kids dwunastolatka zamieściła na YouTube cover przeboju "Hero".

Pochodząca spod bocheńskich Stanisławic 12-letnia Wiktoria Kasprzyk, uczestniczka telewizyjnego talent-show „The Voice Kids” zamieściła na YouTubie nowy utwór. Bochnianka zmierzyła się z przebojem Mariah Carey – „Hero”.

W marcu mieliśmy okazję porozmawiać z Wiktorią o jej występie w telewizji. Podczas przesłuchań w ciemno dwunastolatka zachwyciła jurorów i ostatecznie trafiła do drużyny Cleo.

Wiktoria swój talent rozwija od najmłodszych lat i potwierdzają go liczne nagrody za sceniczne występy. Dość wymienić zdobycie 1. miejsca w IV Międzynarodowym Konkursie Wokalnym The Golden Voice w zeszłym roku, czy zdobycie tytułu laureatki 2 stopnia w tegorocznym XVI Międzynarodowy Konkurs Digi-Talenty. Poza tym Wiktoria ma za sobą występy na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Maryjnej w Bochni (w 2019 r., zajęła II miejsce) czy w Przeglądzie Młodych Talentów organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Bochni.

Czytaj również:

Wiktoria Kasprzyk: Chcę śpiewać na wielkich scenach. W sobotę jej kolejny występ w The Voice Kids
Pochodząca spod bocheńskich Stanisławic 12-letnia Wiktoria Kasprzyk zakwalifikowała się do Przesłuchań w ciemno programu The Voice Kids. Podczas swojego występu zaśpiewała utwór „Hold My Hand” Jess Glynne. Efekt? Trzy odwrócone fotele i miejsce w drużynie Cleo. Zachwyt jurorów to nie przypadek – sw…

Inf. i foto: YouTube

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje