czwartek, 12 listopada 2020 12:38

Brzeszcze. Śmiertelny wypadek na ul. Turystycznej. Policja poszukuje świadków!

Autor Wiktoria Mitura
Brzeszcze. Śmiertelny wypadek na ul. Turystycznej. Policja poszukuje świadków!

Policja w Brzeszczach prowadzi śledztwo w sprawie okoliczności wypadku drogowego w Brzeszczach na ulicy Turystycznej. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia.

Do śmiertelnego wypadku w Brzeszczach na ul. Turystycznej doszło 2 listopada o godzinie 17.20. Tego dnia, 34-letni obywatel Ukrainy potrącił przechodzącą przez ulicę 57-letnią mieszkankę Jawiszowic. W wyniku obrażeń - kobieta zmarła w szpitalu. Na ten temat pisaliśmy tutaj:

Brzeszcze. Tragiczny wypadek... Zmarła kobieta
Wczoraj w godzinach wieczornych doszło do tragicznego wypadku. Młody kierowca potrącił kobietę, która wylądowała w szpitalu. W wyniku poniesionych obrażeń – kobieta zmarła. Wczoraj wieczorem w Brzeszczach na ul. Turystycznej doszło do wypadku. 34-letni obywatel Ukrainy potrącił 57-letnią kobietę, …

Aby  ustalić wszystkie okoliczności tej drogowej tragedii, śledczy zwracają  się z  prośbą o kontakt do świadków zdarzenia. Świadkowie proszeni są o  kontakt osobisty z policjantami z Brzeszcz lub  telefoniczny pod numer  47 83 26 400, bądź kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje