czwartek, 17 lutego 2022 12:32

Catering z wyborem menu - wybierz posiłki, które Ci smakują!

Autor Artykuł sponsorowany
Catering z wyborem menu - wybierz posiłki, które Ci smakują!

Catering z wyborem menu

Chcesz zamówić dietę pudełkową, ale boisz się, że otrzymane dania mogą nie sprostać Twoim oczekiwaniom? Diety pudełkowe z ustalonym planem żywieniowym powoli zaczynają odchodzić w zapomnienie! Teraz nadszedł czas na catering z wyborem menu! Zamów i  przekonaj się, że dieta naprawdę może być przyjemna!

Dlaczego warto wybrać catering z wyborem menu?

  • To, jak będzie wyglądać Twoja dieta zależy tylko i wyłącznie od Ciebie,
  • Sam decydujesz, jakie posiłki znajdziesz w swoich pudełkach,
  • Jesz tylko to, co naprawdę lubisz,
  • Chudniesz i jesz przy tym same pyszności,
  • Posiłki, które lubisz, dostarczane każdego dnia pod same drzwi Twojego domu.

Catering z wyborem menu to najlepsza opcja dla Ciebie

Wypróbowałeś już chyba wszystkie dostępne diety pudełkowe, ale żadna z nich nie sprostała Twoim kulinarnym oczekiwaniom? Poznaj FoodyChoice i wynieś swoją dietę na wyższy poziom!

W końcu możesz raz na zawsze zapomnieć o daniach, których nie lubisz - już nigdy więcej nie otrzymasz ich w swoich pudełkach! Tutaj to Ty rządzisz i sam wybierasz, jakie posiłki dostarczymy pod Twoje drzwi każdego dnia. W końcu zaczniesz dietę, której nie będziesz chciał przerwać, wszystko dzięki możliwości jedzenia wyłącznie tego, co Ci smakuje! Kto powiedział, że idealna dieta nie istnieje? Istnieje i tworzysz ją właśnie Ty!

Dlaczego catering z wyborem menu to lepszy wybór niż zwykły catering dietetyczny?

Catering z wyborem menu daje Ci wolną rękę w komponowaniu swojej idealnej diety. Możesz do woli wybierać z propozycji posiłków, które oferuje catering dietetyczny. Dzięki możliwości wyboru każdego posiłku sprawiasz, że Twoja dieta jest w 100% dostosowana do Ciebie i wszystkich Twoich żywieniowych i smakowych potrzeb.

Jak szybko zamówić catering dietetyczny z wyborem menu?

Przedstawiamy 3 proste kroki dietetycznego raju!

  1. Wybierz dietę oraz jej kaloryczność.

Wybrałeś już dietę, ale nie wiesz, jaka ilość kalorii pozwoli Ci osiągnąć wymarzony cel? Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. żywienia, który pomoże Ci dopasować odpowiednią kaloryczność posiłków do Twojego trybu życia.

  1. Komponuj swoje perfekcyjne menu.

To najprzyjemniejszy krok podczas składania zamówienia. Wybierasz posiłki i tworzysz swoje wymarzone menu.

  1. Opłać zamówienie i czekaj na dostawę.

Zamówienie opłacone? Niebawem nasz kurier przybędzie do Ciebie z przepyszną dostawą!

Catering z wyborem menu - dieta pudełkowa

Catering z wyborem menu - skomponuj swoją wymarzoną dietę

Catering z wyborem menu to rewolucja w świecie diet pudełkowych. Nic dziwnego, że coraz więcej osób chętnie korzysta z takiej możliwości. Wybór menu to wyższy wymiar zamawiania posiłków. Dzięki temu możesz jeść posiłki, które lubisz najbardziej i nie marnować przy tym czasu na ich przygotowywanie!

FoodyChoice oraz powstający catering KetoLove pozwalają na skomponowanie idealnej diety pudełkowej w oparciu o komplet pysznych, zdrowych i pełnowartościowych posiłków. Postaw na catering z wyborem menu i przenieś swoje odżywianie na wyższy poziom. Sam decyduj, z jakich posiłków każdego dnia będzie składało się Twoje idealne menu!

Catering idealnie dopasowany do Ciebie

W naszym cateringu sam decydujesz czy wolisz zjeść śniadanie na słodko, czy na słono, czy chcesz na obiad mięso, czy rybę. Dzięki FoodyChoice jesz wyłącznie to, co lubisz. Ty komponujesz swoje idealne menu, a my przyrządzamy dla Ciebie posiłki zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania. Z FoodyChoice łatwo i przyjemnie osiągniesz wymarzone efekty, ponieważ w Twoim menu znajdzie się wyłącznie to, co naprawdę lubisz! Taka dieta to prawdziwa przyjemność! Zaplanuj swoje menu już dziś i poznaj wszystkie możliwości FoodyChoice!

Gotowanie - najnowsze informacje

Rozrywka