piątek, 24 maja 2024 07:25

Chwile grozy w Krakowie. Do szkoły wtargnął łoś

Autor Katarzyna Jamróz
Chwile grozy w Krakowie. Do szkoły wtargnął łoś

Chwile grozy przeżyli uczniowie oraz pracownicy szkoły przy ul. Ślusarskiej w Krakowie. W czwartkowe popołudnie (23 maja) do budynku Kolegium Europejskiego wtargnął łoś. Incydent ten ma niestety smutne zakończenie.

Do nietypowej sytuacji doszło w czwartek (23 maja) na krakowskim Zabłociu. Do budynku Kolegium Europejskiego wtargnął... łoś. Zgłoszenie o incydencie do służb wpłynęło tuż po godzinie 17:00. O zdarzeniu poinformował również krakowski magistrat.

Wtargnięcie łosia do pomieszczeń Kolegium Europejskiego przy ul. Ślusarskiej 9. Poszkodowana 1 osoba (rany od zbitego...

Opublikowany przez Kraków PL Czwartek, 23 maja 2024

Zwierzę nie żyje

Zwierzę do wnętrza placówki wskoczyło przez zamknięte okno. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba (rany od odłamków szkła). Mężczyzna trafił do szpitala.

Przebywający w placówce uczniowie wraz z personelem zostali ewakuowani przed przyjazdem strażaków i służb weterynaryjnych. Krakowscy urzędnicy poinformowali, że dzikie zwierzę niestety nie przeżyło. Nie wiadomo jak łoś przedostał się do centrum miasta. Wiele wskazuje na to, że przywędrował z Puszczy Niepołomickiej.

Fot. Ilustracyjne/Unsplash/Screen z FacebookaKraków - najnowsze informacje

Rozrywka